Top Channel/ Benzi përfshihet nga flakët, shoferi braktis automjetin dhe largohet me vrap
26/06/2021 12:40

Një automjet tip Benz me targa AA 002 IR ka marrë flakë ditën e sotme në aksin e rrugës Fier-Patos, në vendin e quajtur Portëz.

Top Channel/ Berisha për ‘dyshen’ Rama-Basha: Do ndryshojnë Kushtetutën, ku i ka votat PD-ja?
21/09 21:33
Top Channel/ ‘Pas 2017 i thashë jep dorëheqjen’, Berisha: Basha u josh nga fjalët e bukura të Ramës
21/09 21:32
Top Channel/ Berisha zbulon çfarë i ka thënë Bashës ambasadorja Yuri Kim
21/09 21:32
Top Channel/ Berisha nuk ‘i ndahet’ Bashës: Më mirë qiri i fikur se qiri i fëlliqur
21/09 21:31
Top Channel/ Ahmetaj flet drejtues i qarkut të Vlorës: Politika e PS me bashkinë nuk do të ndryshojë
21/09 20:42
Top Channel/ Simpatizantët e përcjellin me ovacione, Berisha hipën mbi makinë dhe i përshëndet
21/09 20:25
Top Channel/ PS shpenzoi tre herë më shumë se PD. Deklarimet:PS, 1.44 milionë euro.PD, 390 mijë euro
21/09 19:57
Top Channel/ “Qeveria pa program për covid”/ Albana Vokshi: Shëndetësia falas ishte mashtrim
21/09 19:55
Top Channel/ Dy doza vetëm 20% e shqiptarëve/“Në Shqipëri nuk respektohen masat mbrojtëse nga covid”
21/09 19:53
Top Channel/ Vettingu rrëzon prokurorin e Vlorës/ Të shkarkuarit po trajtohen edhe me psikolog
21/09 19:50
Top Channel/ Kapen domate me pesticidin e ndaluar/ U prodhuan në serat e Beratit
21/09 19:43
Top Channel/ Hetim për ndotjen në Elbasan/ Reagimi për tymin që shpërndahet natën nga metalurgjia
21/09 19:40
Top Channel/ Tym i zi nga djegia e plehrave/ Patos, fusha e mbetjeve është në flakë
21/09 19:37
Top News-Tjetër vatër zjarri në Patos/Digjen sipërfaqe me ullinj dhe fusha e mbetjeve
21/09 19:25
Top News – Kërcënonte njerëz dhe i merrte pasurinë/Arrestohet 34 vjeçari që hiqej si ‘i fortë’
21/09 19:24
Top News-Fieri ‘hedh poshtë’ kryeministrin/ Presin Sali Berishën me ‘Rama ik’
21/09 19:00
Top Channel/ Momenti kur Berisha mbërrin në Fier, simpatizantët e presin me thirrjet “Rama ik”
21/09 18:46
Top Channel/ Qindra qytetarë presin në takim Sali Berishën
21/09 18:39
Top Channel/ Baçi shkon në takimin e Berishës: Jam bashkë me anëtarësinë, përkrah forcimin e PD
21/09 18:39
Top News-Shpërthen bombola e gazit në Durrës/2persona të lënduar, dërgohen menjëherë në spital
21/09 18:38