Politikan N’tigan/ Konomi: Parlamenti, jo eksperienca ime më interesante, ja pse… | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/Pjata çame kundra pjatave moderne, çfarë i “përplasi”:dy rivalët politikë |TopNews
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Edlira Hyseni: Merita ime në kuzhinë? S’kam bërë dëme në njerëz | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/Çfarë ndodh kur dy politikanë deklarojnë se kuzhina nuk është habitat i tyre
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Dy politikanë rival përplasen për kuzhinën, çfarë ndodhi | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ ‘Nuk dija si bëheshin makaronat dhe pilafi, mamaja m’i dha me shënime’ | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Histori dashurie dhe suksese, sekretet që fshihnin dy deputetët | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Ish-deputeti rrëfen historinë e dashurisë: Me gruan jemi njohur në Cirk |Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Korçarët kurnac? Ardit Konomi: Jo, janë thjeshtë racional | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Konomi: Bilanci me veten, momentet dhe zhgënjimet e pësuara | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Pjata më e veçantë, ‘Imam Bajalldi’, ajo më e çuditshmja… | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Kostot dhe zgjedhjet e vështira që kam bërë për hir të karrieres | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/Shefi jep verdiktin:Edlira ishte shumë mirë, por fitoren e rrëmben Arditi |TopNews
28/01/2023 21:00
Politikan N’tigan/ Ardit Konomi: Skandali im në kuzhinë, fasulet | Top News
28/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Një politikane edhe poete, Xhina: Ja nga frymëzohem… | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Elena Xhina: Jam praktike me 2-3 ingridientë realizoj pjatën | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Balilaj: Në gatim jam tradicionale, fëmijët më sjellim gatime moderne | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Kryebashkiakja: Kush janë të metat e punës në bashki?! | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Elena Xhina: Jam natyrë e qetë por ja kush është ‘vija ime e kuqe’ | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Kryebashkiakja: Jam si orizi, i ekuilibruar, i reziston kohës… | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Rajmonda Balilaj: Huqi im i keq? Përfshihem në detaje… | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Elena Xhina: Kuzhina nuk është habitati im, s’më lënë angazhimet | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Balilaj: Koha s’më le të pres miq në shtëpi, i çoj në restorant | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Elena Xhina ka recetën ideale kurative, ja si ruhemi nga virozat | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Gratë e politikës rrëfejnë ‘pa doreza’ prapaskenat e politikës | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Huqe, sekrete dhe receta çfarë ndodhi në kuzhinë | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Modernia përballë tradicionales, kush do triumfojë mes dy politikaneve | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Kryebashkiakja: Ja huqi im më i keq në kuzhinë… | Top News
21/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Majlinda Bufi: Jam natyrë energjike, adhuroj udhëtimet | Top News
14/01/2023 21:00
Politikan N’Tigan/ Përplasje brezash dhe mendësish, rrëfimet personale të të ftuarve | Top News
14/01/2023 21:00