Ramsdale i thotë “lamtumirë” Arsenal-it, portieri synon kalimin te Newcastle
Shtohen zërat nga Italia, Van Bommel pritet të marrë drejtimin e Milanit
Tjetër problem për mbrojtësin e Anglisë, rrezikon pjesëmarrjen në Euro 2024
Sport
Jo vetëm nga klubet e Premier League, sulmuesi i Genoa-s kërkohet edhe nga Bayern
Pas ndeshjes, “Guerrilsat” e Partizanit u zënë pritë tifozëve korçarë! U thyejnë xhamat e 2 autobusëve
Shkatërroi gjithçka pas finales së Kupës, ja pse u shkarkua Allegri
“Meritoje lamtumirë ndryshe, trajner fitimtar”, ylli i Juventusit i del në krah Allegrit pas shkarkimit
Sport
Gjysmëfinalja e parë e “Final Four”, Partizani mposht Skënderbeun me rezultatin minimal
22 gola dhe 10 asistime, Cole Palmer zgjidhet lojtari më i mirë i ri i sezonit në Premier League
Moggi zbulon të ardhmen e Contes: Është afër këtij klubi!
“Artist i futbollit”, Klopp përshëndetet me Alcantaran: Dëmtimet nuk e lejuan të shprehej!
Sport
“Po, jam unë trajneri i ri i Liverpoolit”, holandezi e konfirmon vetë aventurën e radhës
Shkarkohet Alegri, Juventusi e sulmon ashpër: Sjellje e pahijshme
Kishte rezervuar pushimet verore, portieri befasohet me ftesën e kombëtares së Gjermanisë
Mbledhje urgjente në selinë e klubit, Allegri përballet me drejtuesit dhe Giuntolin! Gati dy skenarë
Sport
“Të gjithë për Ibiza”, ashtu siç ua kishte premtuar! Fabregas paguan pushimet për lojtarët e Comos
“Nga Milan te fundi i karrierës me Messin te Barcelona”, Buffon zbulon prapaskenat e merkatos
A do të vazhdojë me Bayernin? Tuchel u jep fund dilemave
Euro 2024/ Publikohet lista paraprake, 6 shqiptarë do të përfaqësojnë kombëtaren e Zvicrës
Sport
Zyrtare, ish-mesfushori i Interit merr drejtimin e klubit të njohur rus
Befason Deshamps, grumbullon pas dy vjetësh mesfushorin e Al-Ittihadit
Më shumë