Analizë/ Preç Zogaj: Opozita, nevoja e një reflektimi të thellë për vetminë e saj politike
18/02/2024 15:21
“Pacient në dhomën numër katër”/ Anila Hoxha: Historia e 20-vjeçarit nga Somalia që u nis për një jetë më të mirë, por përfundoi në Spitalin e Traumës
17/02/2024 22:38
ANALIZA/ “Porositë e fundit të Blinken nga Tirana, takimi me opozitën humbje kohe, baza e Kuçovës dhe mesazhi që Kosova t’i thërrasë mendjes”
17/02/2024 14:18
Analiza/ Artur Zheji: Blinken i vuri kapak iluzioneve se ka plan B apo C për Shqipërinë. Opozita dhe SPAK…
16/02/2024 14:19
“Muli i mbështjellë me mister e Albana që është bërë më e dashur”, satira e Gjekmarkajt për seancën në Kuvend: Elda Hoti si tarzan i mori kartën Agalliut, Jorushi nuk dihej ku ishte
16/02/2024 09:12
Trump ka gjasa të mëdha të fitojë në nëntor. Efekti në politikën e këtushme?
14/02/2024 10:52
“Ndërtimi psikik i Enver Hoxhës e shtynte drejt vrasjes”, Ngjela: Hoxhizmi, një orientalizëm që e krijoi për të shuar me dhunë patologjinë e tij
12/02/2024 21:49
Teknik i Kuq
12/02/2024 11:01
PARAJA
11/02/2024 15:00
ANALIZË/ Preç Zogaj: Kasta plurale po mblidhet për luftën e madhe kundër SPAK
11/02/2024 11:10
Satira për tensionet në Parlament/ Gjekmarkaj: Kronikë mielli e rënkimesh
09/02/2024 16:40
“E nisi bashkë me Nanon si i besuar i Nexhmijes”, Ngjela: Izolimi bashkë me dhëndrin milioner, katandisja e Saliut dhe fati që pret politikën!
06/02/2024 22:39
Dënim me burg për tradhtinë? Analiza/ Iljazaj: Çështjet civile nuk mund të kenë dënime penale, aq më tepër ato morale
06/02/2024 21:06
“Etilda mbante pjatën me mjaltë, Klosit i lëshonte goja lëng”, satira e Gjekmarkajt për seancën në Kuvend: Hymë brenda me këmisha të grisura, hataja ndodhi kur…
05/02/2024 19:34
Kolonjari
05/02/2024 10:17
Analiza/ Preç Zogaj: Fshehja e lojës së madhe në të voglën ose vetëizolimi në mikropolitikë
04/02/2024 19:09
Rritja dhe rënia drastike e emigrantëve shqiptarë në Angli! 2022, viti që përmbysi pa të drejtë imazhin e Shqipërisë
04/02/2024 16:38
“Sinqeriteti” i gardistit të Presidencës/ Anila Hoxha: Nga 1400 efektivë, vetëm një pranoi se ishte përdorues i “Sky Ecc”
03/02/2024 16:38
“Mu duk vetja si në avion, sikur po fluturoja”/ Anila Hoxha: Hajduti i Range Rover, nga endacak në banor i burgut të Shënkollit
02/02/2024 18:40
Ukraina, Lindja e Mesme dhe mina me sahat – Ballkani
30/01/2024 18:15
“Çfarë pritet të ndodhë në historinë e re të Shqipërisë?”, Ngjela: Beogradi, Athina e Moska të trembur, po krijojnë tension në Ballkan
30/01/2024 10:45
“Mjeku i Hasit zbuloi ligjin pedofil të kyçyr në kodin penal”, Bieta Sulo: Ata prindër që janë në Kuvend ishin të zënë me sherre, sot gazetarët meritojnë të…
29/01/2024 17:08
Ara e Vdekur
29/01/2024 14:29
Me mendjen akull, me zemrën zjarr!
28/01/2024 17:07
Gjeniu shfaqet gjithnjë e më i heshtur pasi i ka kryer të gjitha
28/01/2024 12:36
ANALIZA/ Preç Zogaj: SPAK nuk është jashtë kontrollit, por përparësi ka mbështetja e tij pa kushte
28/01/2024 07:13
Shqiptarët zgjodhën për me shpëtue
27/01/2024 15:53