Ola deklarohet për Muratin dhe bën kafe turke Live në studio – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:31
Murati: Më pëlqen të marr nënshtetësi shqiptare – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Ola vazhdon të “ketë frikë” nga Murati – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Ola bën kafe turke, a e kaloi sfidën? – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Ola është shumë e zbuluar për Muratin, ja çfarë thotë ai – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Shkëlqimi thumba ndaj Muratit dhe Olës – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
A ke besim tek Murati, ja si përgjigjet Ola! – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Ola dhe Murati një kërcim romantik në shi – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Duke pirë kafe turke dhe duke u përgjigjur pyetjeve të publikut – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Surpriza e bukur e Muratit, që befasoi Olën – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
Murati përgjigjet; Çfarë ka mbetur akoma me Sindin? – Përputhen, 17 Maj 2021
17/05/2021 19:30
I mbushën pistoletën me plumba të vërtetë në teatër, “Skënderbeu”: Më shpëtoi Zoti!
17/05/2021 19:16
Kamarierja nga Brazili tregon gjestin e çuditshëm të klientëve shqiptarë
17/05/2021 19:16
Braziliania flet kaq bukur shqip, video që s’ duhet humbur
17/05/2021 19:15
Tronditëse, abuzimi seksual i 6 vjeçares nga shokët: Kam bindjen që e dinin të gjithë!
17/05/2021 19:15
Nxorën video porno në mes të klasës, Diola Dosti ndan momentin e sikletshëm me fëmijët
17/05/2021 19:15
Aktori kokë e këmbë i dashuruar: E kam idhull, Lulen time e ka sjellë Perëndia
17/05/2021 19:14
Abuzimi seksual i 6 vjeçares, revoltohet e ftuara me kolegun: Ti sot duhet të ishe në protestë!
17/05/2021 19:14
Policia Bashkiake liron korsitë e biçikletave! – Ora e Tiranës
17/05/2021 19:00
Breaking | Situata në PD pas vendimit të këshillit kombëtar | Top News
17/05/2021 18:53
Ftesë në 5, Aktori Xhevat Limani: Kanë dashur tre herë të me vrasin në skenë, 17 Maj 2021, Pjesa 2
17/05/2021 18:43
Ftesë në 5, Abuzohet seksualisht 6-vjeçarja, reagon shkolla ”Faik Konica”, 17 Maj 2021, Pjesa 1
17/05/2021 18:42
Ftesë në 5, Ester, braziliania që punon kamariere në Vlorë, boll me ofendime, 17 Maj 2021, Pjesa 3
17/05/2021 18:32
Breaking | Kategoria Superiore Teuta-Partizani, komente | Top News
17/05/2021 17:10
Breaking | Ndikimi i fushatës në sigurinë ushqimore, diskutime dhe analiza | Top News
17/05/2021 17:10
Breaking | Ramadani rrëfen sukseset që ka arritur Prishtina pas sakrificave | Top News
17/05/2021 17:02
Breaking | AKU duhet të detyrojë subjektet për të mbajtur etiketë | Top News
17/05/2021 17:02
Breaking | ‘Gjatë zgjedhjeve ka pasur vetëm probleme teknike – Përfaqësuesi i PS | Top News
17/05/2021 17:01
Breaking | Pse partitë politike iu tremben dëshmive financiare, shpjegon Karamuça | Top News
17/05/2021 16:37
Kulluri në Top Talk: Kemi Gati kandidatin kundër Bashës. Gazment Bardhi manipulator
17/05/2021 16:36