Modelja amerikane kthehet në Shqipëri pas 24 vjetësh, ja lidhja me futbollin – Procesi Sportiv
08/06/2021 00:30
Flamurtari në Kat. e dytë, reagon për herë të parë presidenti Idrizi-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Redi Jupi: Kombëtarja nuk të inspiron dhe më bëri çudi… – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Sherr për Flamurtarin, Sinemati-Idrizi “Mos më thuaj mua s’të zë…”-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Habit Sinemati: Ja ç’më thanë pas reklamës së TOP ARENA – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Kombëtarja me Rejan s’bind, analiza me Jupin, Sinematin, & Peçon – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Edi Grishaj: Ja si e gjeta aktoren amerikane për filmin e ri – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Viola është me vonesë! Ja çfarë i bënë çunat e futbollit – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Regjisori Grisha:Kam aktor nga Holliwood por ja çdo marr nga Procesi-Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Lorenc Jemini: Nuk e kuptova pse kombëtarja ishte aq shumë nervoze – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Edi Manushi habit aktoren amerikane me… “Sa paguhesh…” – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Gloria çmend studion, ja çfarë i la pa fjalë të ftuarit – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Arjan Peço analizon Kombëtaren: Sa të jetë Edi Reja… – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Euro2020, ja favoritët për të fituar kampionatin e verës – Procesi Sportiv, 7 Qershor 2021
08/06/2021 00:30
Flamurtari tiki taka me Barcelonën. Sot në Kat. e 2 ja reagimi i Idrizit – Procesi Sportiv
08/06/2021 00:30
Alesia Bami përpara mësueses, ja merr valles në studio – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:48
Një futbollist shqiptar për Kosovën, Qeqa Krelani tregon ofertën – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:47
Tjetër “gafë” e Manushit, ngatërroi Detox me B… – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:35
“Hapet” Jemini: Ja si më shanin në shkodër kur arbitroja – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:34
Alesia Bami zë ngushtë presidentin e Vllaznisë, ja reagimi i tij – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Duka fërshëllehet në stadium, ja reagimi i presidentit të Vllaznisë – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Analiza e Redi Jupit: Finalja ishte ndeshje pa stres ndryshe nga … – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Përlotet presidenti, “Shkodra ka gjithcka por tani ka dhe V…” – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:28
Vajza e presidentit ndërhyn në studio, surpriza mes emisionit – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 09:27
Teuta kampione e Shqipërisë, ja shifrat e sezonit spektakolar – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 01:42
Finalja e Kupës, Vllaznia dhuron spektakël, ja çdo ndodhi më pas – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 01:08
“Sherr” mes drejtorëve të bankës për të marrë Viola Gjolekën në punë – Procesi Sportiv, 31 Maj 2021
01/06/2021 00:30
Adi viziton Tuzin, një skuadër shqiptare bën histori në Malin e Zi – Procesi Sportiv, 24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Përparim Kabo akuzon Jorgjin: I ke prishur bisnesin dikujt…–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Ernest Gjoka e thotë hapur “Më ka marrë malli për Safet Gjicin dhe …–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30