Sherri me Olen, Jasmina: Zero komunikim, s’kemi më shoqëri-Shqipëria Live 15 qershor 2021
15/06/2021 15:56
Jasmina i mbyll dyert Andit: S’ka shans të kthehemi,u nda me “shpata”-Shqipëria Live 15 qershor 2021
15/06/2021 15:54
Jasmina: U bë legjendë xhelozia ime, Andi e vërtetoi se s’kisha faj-Shqipëria Live 15 qershor 2021
15/06/2021 15:53
Jasmina e Përputhen:Kam 4-5 këngën gati, nuk e di a jam këngëtare- Shqipëria Live 15 qershor 2021
15/06/2021 15:51
Ilirjani s’përmbahet:”Homofobët”që do denoncojë do dalin nga jeta publike-ShqipëriaLive15qershor2021
15/06/2021 15:51
Ilirjani shpall emrat që do denoncojë në SHBA:Deda,Kallaku, Blerta Tafani-ShqipëriaLive15qershor2021
15/06/2021 15:50
Varianti indian”bën namin”në Itali,mjeku tregon nëse kanë efekt vaksinat-Shqipëria Live15qershor2021
15/06/2021 15:50
900 persona përdorues droge trajtohen vetëm në një qendër rehabilitimi-Shqipëria Live 15qershor2021
15/06/2021 15:50
Tezja e të riut që vdiq nga overdoza: Ju tregoj momentet e fundit-Shqipëria Live 15qershor2021
15/06/2021 15:49
29 vjeçari vdiq nga overdoza,e ëma:Mendova të shisja veshkën për të-Shqipëria Live 15 qershor 2021
15/06/2021 15:49
Habit gazetari:Nga viti 2011 janë 5-fishuar vdekjeve nga overdoza-Shqipëria Live 15 qershor 2021
15/06/2021 15:49
U gjet i vdekur në një godinë, gazetari:Kishte konsumuar heroinë- Shqipëria Live 15 qershor2021
15/06/2021 15:42
Jasmina e Për’puthen: Andi shkoi pas Diona Fionës, u ndamë si 5-vjeçarë-Shqipëria Live 15qershor2021
15/06/2021 15:15
“2 vjeçarit duke kaluar gardhin me gjemba”,fotoja bëri jehonë botërore-Shqipëria Live 15 qershor2021
15/06/2021 15:07
Ilirjani ka listën e homofobëve për SHBA,zbulohen emrat VIP nën vëzhgim-Shqipëria Live 15qershor2021
15/06/2021 15:07
18-vjeçarja vdiq nga vaksina në Itali,mjeku:S’kishte sëmundje të tjera-Shqipëria Live 15qershor 2021
15/06/2021 15:06
29 vjeçari gjendet i vdekur nga overdoza,e ëma:E drogova me duart e mia-Shqipëria Live 15qershor2021
15/06/2021 15:06
Aktori i njohur:Më kanë lënë prindërit amanet të gjej eshtrat e vëllait-Shqipëria Live14Qershor2021
14/06/2021 16:09
Bëri shkrimin kundër shqiptarëve,historiani:E ka personale me Shqipërinë-Shqipëria Live14Qershor2021
14/06/2021 16:08
Karamelo kundër Kocaqit: Je budallaqe! Historiania:Të të vijë turp!-Shqipëria Live 14Qershor2021
14/06/2021 16:08
Media greke sulmon origjinën shqiptare,historiania:Grekët janë shqiptar-Shqipëria Live 14Qershor2021
14/06/2021 16:08
Bilanc lufte nga aksidentet,makinat ecin me shpejtësi 260 km/h-Shqipëria Live 14Qershor2021
14/06/2021 16:07
Gazetari: Shoferët drogohen dhe shkaktojnë aksidente, duan adrenalinë-Shqipëria Live 14 Qershor2021
14/06/2021 16:07
Humbi këmbën në aksident,Niku:Marrin patentat me lekë dhe ja pasojat-Shqipëria Live 14 Qershor2021
14/06/2021 16:07
Aksidentet rrugore, për 4 muaj janë gjymtuar e kanë vdekur 563 persona-ShqipëriaLive14 Qershor2021
14/06/2021 16:06
Me plumba e gjak,akrobatja Fiona performancë marramendëse në nder të UÇK-ShqipëriaLive14 Qershor2021
14/06/2021 15:13
50 vite në skenë, aktori Halili: peng kam të gjej eshtrat e vëllait- Shqipëria Live14 Qershor 2021
14/06/2021 15:12
Grekët:Shqiptarët azerbajxhanas!Historiania s’fal politikanin:Mashtrues-Shqipëria Live14 Qershor2021
14/06/2021 15:12
Djali i Breçanit i preu këmbën me makinë 23-vjeçares, detajet e reja-Shqipëria Live 14 Qershor 2021
14/06/2021 15:11
E njohu të verbër,Maria:Më kërkuan të heq dorë nga dashuria për punën-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06/2021 16:06