Djegin flamurin shqiptar, provokojnë serbët në Gjermani – Shqipëria Live
17/06/2024 15:29
Vuri bast me djalin dhe hyri në fushë, tifozi shqiptar: UEFA do marrë masa – Shqipëria Live
17/06/2024 15:24
Nga tifozja seksi te çunat “e flaktë” të Kombëtares! Pikantet nga Shqipëri-Itali – Shqipëria Live
17/06/2024 15:09
Heidi e nxorri Vesën nga BBV prej Romeos? Drini lidhje me Dean? Françeska shtatzënë? -Shqipëria Live
17/06/2024 15:05
Kriset miqësia e Rozës me Riken? Vesa vihet në siklet për pëlqimin ndaj Romeos – Shqipëria Live
17/06/2024 15:04
Si reagoi Heidi pas intervistës në “Top Arena”? – Shqipëria Live
17/06/2024 15:00
Njihuni me 24 vjeçarin që ka lindur në SHBA dhe imiton zakonet shqiptare në TikTok – Shqipëria Live
17/06/2024 14:59
Loredana futi në sherr Noizyn me Mozzik? Këngëtari prezanton të dashurën e re – Shqipëria Live
17/06/2024 14:55
“Skenderbeu” dhe “Ushtari i UÇK-së” në stadium, mediat serbe ngrenë alarmin: Provokim-Shqipëria Live
17/06/2024 14:35
Flet “Skenderbeu” dhe tifozja me fustanin kuq e zi që pushtuan mediat e huaja – Shqipëria Live
17/06/2024 14:17
“Mendojnë se jam e përdalë vetëm nga stili im”, 24: vjeçarja: Më shohin çuditshëm – Shqipëria Live
17/06/2024 14:04
Njihuni me 24 vjeçaren shqiptare “Goth girl”, Sara: Ja si e pritën prindërit – Shqipëria Live
17/06/2024 13:55
Krimi jo vetëm “punë burrash”, gratë shqiptare pjesë e bandave – Shqipëria Live
17/06/2024 13:53
“Gratë nxjerrin pistoletën dhe të qëllojnë”. Laert Haxhiu përfshiu të dashurën – Shqipëria Live
17/06/2024 13:46
Shqiptarja “koka” e një grupi kriminal, avokati: Janë më të rrezikshme se burrat – Shqipëria Live
17/06/2024 13:39
Gratë bëjnë “namin”, mbjellin dhe shpërndajnë drogë, zbulohen bisedat në “Sky” – Shqipëria Live
17/06/2024 13:28
52 vjeçarja shqiptare tutore e grave në Greqi, ja si ndodhte shfrytëzimi – Shqipëria Live
17/06/2024 13:25
Performancë e jashtëzakonshme e akrobateve të vogla që sfidojnë lartësitë – Shqipëria Live
14/06/2024 14:48
Si ndikon ekspozimi në dielli në shëndetin dhe humorin tonë? – Shqipëria Live
14/06/2024 14:38
Dëshironi bark të sheshtë dhe këmbë pa celulit, ja çfarë të konsumoni – Shqipëria Live
14/06/2024 14:37
Nga frutat dhe perimet te qëndrimi në diell, dietologia jep sugjerime e verës – Shqipëria Live
14/06/2024 14:36
“Kam vajzën 4 vjeçe nuk do i mësoj çfarë është nudizmi se bie pre e pedofilëve” – Shqipëria Live
14/06/2024 14:19
“Do të çoj në bodrum”, ish-konkurrenti i Për’puthen tregon episodin me vajzën – Shqipëria Live
14/06/2024 14:17
“Mos ia puthni bibilushin fëmijëve”, gazetarja: Më thoni “fshatare” s’ka gjë – Shqipëria Live
14/06/2024 14:16
Lira Gjika tregon nëse prindërit duhet të dalin nudo para fëmijëve – Shqipëria Live
14/06/2024 14:16
“Është turp të dalin prindërit nudo”, ish-konkurrenti i Për’puthen acarohet – Shqipëria Live
14/06/2024 14:16
Prindërit dhe fëmijët nudo përballë njëri-tjetrit, debat në studio – Shqipëria Live
14/06/2024 14:15
“15 vjeç ika nga shtëpia”, Olivia që mposhti kancerin: Doja të zhvilloja veten – Shqipëria Live
14/06/2024 13:35
“Qava shumë, por e mora me sportivitet”, 24 vjeçarja tregon betejën me kancerin – Shqipëria Live
14/06/2024 13:35
24 vjeçarja tregon si e mposhti sëmundjen e rëndë dhe ka një mesazh për gratë – Shqipëria Live
14/06/2024 13:35