“Vajza mund të ketë nxjerr në pritë 42-vjeçarin”, detaje nga ngjarja e rëndë – Shqipëria Live
17/07/2024 13:36
“Iu prek burrnia”, 42 vjeçari në intubim nga dhuna e të riut – Shqipëria Live
17/07/2024 13:30
34-vjeçari bën për spital 42-vjeçarin se i ngacmoi të dashurën – Shqipëria Live
17/07/2024 13:17
I dërgoi sms një vajze në Instagram, bashkëjetuesi i saj i del në takim e rreh – Shqipëria Live
17/07/2024 13:12
Bëri gola për “Zvicër 2025”, 21-vjeçarja nga Kosova luan me Kombëtaren shqiptare – Shqipëria Live
16/07/2024 14:26
Njihuni me Fortesën, 21 vjeçaren futbolliste që përfaqëson Shqipërinë – Shqipëria Live
16/07/2024 14:21
“Himariotët janë “nënë” Greqinë”, plas debati në studio për Belerin – Shqipëria Live
16/07/2024 14:17
“Himarës ç’i panë sytë”, zbulohet ekstremisti që do pushtojë Himarën? – Shqipëria Live
16/07/2024 14:14
“Beleri ka shkelur ligjin në zyrën e Mitsotakis”, Bido: Piu kafe me 7 himariotë – Shqipëria Live
16/07/2024 13:48
“Beleri nuk rikthehet në Shqipëri?” Kocaqi: Ja skenari i grekëve – Shqipëria Live
16/07/2024 13:43
Pranga çiftit shqiptar, lanë djalin me autizëm në makinë dhe ai ndërroi jetë – Shqipëria Live
16/07/2024 13:37
Fëmija me autizëm nuk pranoi të largohet nga makina, vdes nga temperaturat e larta – Shqipëria Live
16/07/2024 13:36
“Vdiq nga vapa në makinë, djali nuk donte të dilte”, detaje nga ngjarja – Shqipëria Live
16/07/2024 13:25
23 vjeçari gjendet i vdekur në makinë, arrestohen prindërit shqiptarë – Shqipëria Live
16/07/2024 13:17
Humbja ndaj Spanjës, tifozi i Anglisë bën deklaratën epike -Shqipëria Live
15/07/2024 15:01
Atmosferë nga Berlini, Albana feston për Spanjën, të qeshura në studio – Shqipëria Live
15/07/2024 15:00
Spanja bëhet mbretëreshë e Evropës, të ftuarit tregojnë prapaskenat që nuk u panë – Shqipëria Live
15/07/2024 14:34
“Ju tregoj momentin kur u qëllua Trump”, flet shqiptari, dëshmitar i ngjarjes – Shqipëria Live
15/07/2024 14:23
100 metra larg, si ndodhi atentati ndaj Trump? – Shqipëria Live
15/07/2024 14:18
Kush është 20 vjeçari që qëlloi Trump? Detaje të reja nga ngjarja e rëndë – Shqipëria Live
15/07/2024 14:02
Flet dëshmitari shqiptar nga sulmi i Trump: E kanë parë më herët sulmuesin – Shqipëria Live
15/07/2024 13:47
Të notosh me “vdekjen” në plazhet e Shqipërisë, gomonia godet 56 vjeçarin – Shqipëria Live
15/07/2024 13:40
Bllokohen 34 mjete lundruese, rrezikoni jetën e pushuesve – Shqipëria Live
15/07/2024 13:28
7 vjeçarja humbi jetën nga një skaf, rreziku nga mjetet lundruese – Shqipëria Live
15/07/2024 13:20
Gomonia godet pushuesin në Karaburun, detaje nga ngjarja – Shqipëria Live
15/07/2024 13:11
Nga lekët te udhëtimet dhe emocionet e reja? Astrologia i zbulon të gjitha -Shqipëria Live
12/07/2024 14:00
Zbuloni shenjat e horoskopit që do argëtohen dhe do flirtojnë më shumë gjatë verës – Shqipëria Live
12/07/2024 13:59
Cilat janë shenjat më me fat në dashuri gjatë verës? Flet astrologia – Shqipëria Live
12/07/2024 13:59
Shqiptarët mblodhën 600 mijë euro, Klevisi: Kisha 1% shpresë – Shqipëria Live
12/07/2024 13:55
“Dhuro gjak, mund të shpëtosh 6 fëmijë” – Shqipëria Live
12/07/2024 13:52