Top News/ Mashtrimi financiar me kreditë/ Sejko: Kemi pasur 85 ankesa, kufizuam penalitetet
21/05/2024 19:38
Top News/ Reduktimi i parasë ‘cash’ / Nisma e qeverisë, Rama: Lufton evazionin e bizneseve
20/05/2024 17:09
Top Channel/ Qeveria amnisti për pronat,projektligj që mundëson rivlerësimin e pasurive me normën 3%
15/05/2024 19:32
Top News/ Dy kërcënime për ekonominë / BERZH identifikon thatësirën dhe energjinë elektrike
15/05/2024 16:53
Top Channel/ 120 mln dollarë për 80 projekte/ Fondacioni shqiptaro-amerikan mbush 15 vite kontribut
15/05/2024 15:30
Top Channel/ Vlorë, hapen 121 biznese të reja! Rritja e numrit të turistëve përmirëson ekonominë
13/05/2024 12:15
Top Channel/ Domatet “zhgënjejnë”/ Bien eksportet, në treg ka mbiprodhim dhe çmimet janë ulur
11/05/2024 19:49
Top News/ Normat e interesit nuk ulen / BSH: Presionet inflacioniste mbeten të larta
08/05/2024 20:18
Top Channel/ Inflacioni në pikën më të ulët/ Shkon në 2.1% dhe tregon rënie të fortë të konsumit
08/05/2024 19:55
Top Channel/ Biznesi, 40 mijë punëtorë të huaj/ Mungesa e fuqisë punëtore,zbardhet plani i qeverisë
08/05/2024 19:53
Top Channel/ “Mashtrimi” me kreditë, reagon Guvernatori Sejko: S’kemi atribut për investigim
08/05/2024 19:39
Top News/ Ushqimet mbajnë lart inflacionin/ Çmimet bien, por jo për bulmetin e fruta-perimet
08/05/2024 16:06
Top Channel/ Menaxhimi i financave publike/ Prezantohet strategjia nga ministri Ervin Mete
03/05/2024 19:40
Top News/ Menaxhimi i parave të taksapaguesve. Ministria e Financave prezanton ‘Strategjinë 2030’
03/05/2024 16:18
Top Channel/ “Po monitorojmë”, ambasadori i BE: Ofrojmë mbështetje, pavarësisht sfidave…
03/05/2024 14:49
Top Channel/ “Menaxhimi i financave thelbësor për integrimin në BE”, Gonzato: Kushtet negative…
03/05/2024 14:39
Top Channel/ “Borxhi publik zbriti nën 60%”, Mete prezanton Strategjinë e Menaxhimit të Financave
03/05/2024 14:38
Top News/ 113 mln lekë për komunitetet fetare/ Buxheti 2024, qeveria shpërndan fondin
02/05/2024 20:13
Top News/ Euro dobësohet përballë lekut/ Monedha europiane prek një minimum tjetër historik
02/05/2024 19:23
Top Channel/ Rënia e euros/Këmbehet me 100 lekë, goditja më e madhe që nga korriku i vitit të kaluar
01/05/2024 19:50
Top Channel/ Shtëpitë, “frenohet” rritja e çmimit/ BSH: Të huajt shtojnë interesin për blerje
30/04/2024 19:49
Top Channel/ Dënimet “ulin” shpenzimet! Investimet dyfish më pak, ndikuan ndëshkimet e drejtësisë
28/04/2024 20:13
Top Channel/ Pullat fiskale i prodhon shteti. Qeveria propozon që shërbimi të mos jetë me koncesion
26/04/2024 19:48
Top Channel/ Tatimi i profesioneve të lira, Kushtetuesja merr në shqyrtim padinë e opozitës
26/04/2024 19:46
Top Channel/ 30 mijë të prekur! Padia e profesionistëve, kundërshtojnë llogaritjen e tatim-fitimit
25/04/2024 19:52
Top News/ Qeveria po tregohet ‘koprace’ / Si ndikojnë shpenzimet e saj te zhvlerësimi i euros
25/04/2024 16:55
Top News/Rriten çmimet e ujit edhe për Fierin/ Tarifat deri në 20 përqind, hyjnë në fuqi nga 18 maji
24/04/2024 16:34
Top News/ Ekonomia do rritet me 3.5%, do ulet borxhi publik, Moody’s nxjerr raportin
20/04/2024 13:07
Top Channel/ “Shqipëria do rritet me 3.5%”/ Rishikohet vlerësimi i ekonomisë, borxhi zbret në 56.3%
20/04/2024 12:06
Top News/ Vetëm turistët nuk mjaftojnë. FMN rishikon me ulje ekonominë për 2024
18/04/2024 17:32