Meritoni përballë Borës, plasin keq kunjat! Besa i nxjerr të “palarat” Eurovisionit
07/06/2024 23:20
Robert Berisha kërkon treshe me Lei Krajën dhe Eni Shehun?! “Jo në emision, por…”
07/06/2024 23:15
Eni Shehu: Risitë në Pushime On Top! Robert Berisha flirton me Lei Krajën në studio…
07/06/2024 23:15
“E kam pasur partnere…”, Robert Berisha dhe Lei Kraja sqarojnë thashethemet…
07/06/2024 23:15
Eni Shehu: Risitë në Pushime On Top! Robert Berisha flirton me Lei Krajën në studio…
07/06/2024 23:05
“E kam pasur partnere…”, Robert Berisha dhe Lei Kraja sqarojnë thashethemet…
07/06/2024 23:05
“Xhensila Myrtezaj famën e ka prej Besit”, Robert Berisha sqaron deklaratën…
07/06/2024 23:00
“Xhensila Myrtezaj famën e ka prej Besit”, Robert Berisha sqaron deklaratën…
07/06/2024 23:00
Së shpejti një “rikthim” me Nora Istrefin, Robert Berisha sapo na zbuloi lajmin e bukur…
07/06/2024 22:45
Këtë nuk e prisnim! Robert Berisha zbulon pse lidhet me vajza shumë më të vogla…
07/06/2024 22:30
Habit Meritoni! Komunikimi me djalin dhe ish partneren pasi doli nga Big Brother…
07/06/2024 22:15
Meriton Mjekiqi zbulon çfarë bëri direkt pas daljes nga Big Brother…
07/06/2024 22:15
Meriton Mjekiqi ironizon Donaldin! Ja si i përgjigjet Bora Zemani…
07/06/2024 22:15
Meritoni flet troç rreth mendimit real që kanë prindërit për Ilnisën dhe diferenca e moshës…
07/06/2024 22:15
Meriton Mjekiqi thyen heshtjen pas BBV, hatërmbetjet & planet me Ilnisën
07/06/2024 22:15
Pa të brendshme në Eurovision? Besa Kokëdhima na lë pa fjalë me përgjigjen…
07/06/2024 21:30
“Jam e mërzitur, por do mbledh forcat”, Bora Zemani ndan lajmin e keq…
07/06/2024 21:30
E papritur! Besa Kokëdhima i kërkon Bora Zemanit 100 mijë €, arsyeja do t’ju habisë…
07/06/2024 21:30
Ekskluzive/ Besa Kokëdhima zbulon partnerin, planet për fëmijë dhe prapaskena e Eurovisionit
07/06/2024 21:30
Besa Kokëdhima zbulon arsyen që nuk e çoi në finalen e Eurovisionit!
07/06/2024 21:30
Bora Zemani “fik kamerat!”, çfarë thanë Sara Hoxha & Argjira për ndarjen…
31/05/2024 23:00
Pas debatit me Gracianon në BBV, Argjira i bën dalje Erjolës nga juria e She’s On Top?!
31/05/2024 22:45
“Gjeja e parë që bëra si beqare”, Graciano e kap “mat” Argjirën në shtëpi…
31/05/2024 22:45
Kejsi Tola thyen heshtjen për jetën private! Zbulon ekskluzivisht këngën e re…
31/05/2024 22:31
Përveç Flori Mumajesit! A ka pasur Kejsi Tola lidhje me personazh publik?
31/05/2024 22:30
A të kanë dedikuar këngë? Sara Hoxha habit me përgjigjen…/ Kejsi Tola zbulon projektin e ri…
31/05/2024 22:30
Një romancë mes Sara Hoxhës dhe reperit gjerman? Zbulohet për herë të parë e vërteta…
31/05/2024 22:30
Rikthehet me Ledri Vulën? Sara Hoxha i zbulon të gjitha, një mesazh për nënat single…
31/05/2024 22:01
Në rol bashkë me Poem, a do shkojë Ledri Vula në Premierën e filmit? Habit Sara Hoxha…
31/05/2024 22:00
“Lori Hoxha di të pikasë”, Sara Hoxha do t’ju befasojë me filmin e ri së shpejti…
31/05/2024 22:00