Kërcime tradicionale, nata Halloween, të ftuar specialë dhe përplasjet mes konkurentëve të DWTS
07/09/2023 18:07
Pesë kërcimet më të mira të finalistëve dhe Dance Off-et në “Dancing With the Stars”
07/09/2023 18:04
Pesë hapjet spektakolare të “Dancing With The Stars”, kërcimet më votuara dhe ato më të klikuarat
07/09/2023 18:01
Promo | “Dancing With The Stars”, sezoni i ri së shpejti në Top Channel!
07/09/2023 13:09
Dancing With The Stars – Finale, 1 Janar 2023
02/01/2023 07:52
Sara Hoxha, fituesja e edicionit të parë të “Dancing With The Stars” në Top Channel
02/01/2023 01:09
Lori dhe Jurgen, motër e vëlla performojnë për herë të parë bashkë në skenën e “DWTS”
02/01/2023 00:58
Produksioni i “DWTS” fton zyrtarisht Lori Balën t’i bashkohet jurisë në edicionin e ardhshëm
02/01/2023 00:57
Kërcimi i fundit i Elhaida Danit, përlotet Dalina Buzi – Dancing With The Stars
02/01/2023 00:40
Xhensila Myrtezai, Elgit Doda dhe Salvatore Esposito votojnë mikeshën e tyre Elhaida Dani – DWTS
02/01/2023 00:31
Incident në skenë, Sara Hoxha menaxhon në mënyrë perfekte emocionet gjatë kërcimit – DWTS
02/01/2023 00:21
Shpërthejnë në lot Arditi dhe Jora, në kërcimin e tyre të fundit – Dancing With The Stars
02/01/2023 00:14
E prekin skenën për herën e fundit sonte, Megi Pojani dhe Jurgen Bala – Dancing With The Stars
02/01/2023 00:10
Për herë të parë Ledri Vula, Ylli Limani dhe Dhurata Dora videomesazh për Sara Hoxhën – DWTS
02/01/2023 00:04
Sonila Meço, Samanta Karavella dhe Semi Jaupaj votojnë mikun e tyre Ardit Çuni – DWTS
01/01/2023 23:43
Oriola Marashi, Salsano Rapi dhe Ronela Hajati, vipat që votojnë Megi Pojanin – DWTS
01/01/2023 23:35
Kishe pak asinkrone, sa pikë mori Elhaida Dani në kërcimin e dytë të finales? – DWTS
01/01/2023 23:31
Zbresin në skenën e finales, me kërcimin e tyre të dytë, në një freestyle, Elhaida Dani – DWTS
01/01/2023 23:28
Me brohorima në publik dhe puthje me Ledri Vulën, Sara Hoxha në kërcimin e dytë të finales – DWTS
01/01/2023 23:25
Bëri rrugën e saj drejt finales, performon freestyle Sara Hoxha – Dancing With The Stars
01/01/2023 23:12
Çfarë tha juria që mërziti Megi Pojanin – Dancing With The Stars
01/01/2023 23:03
Provokuese, me sens humori dhe autoironie, Megi Pojani në një freestyle – Dancing With The Stars
01/01/2023 22:57
Ky kërcim tregon nëse fitoj apo humbas, Ardit Çuni në një freestyle – Dancing With The Stars
01/01/2023 22:53
Rrugëtimi super rraskapitës i Megi Pojanit në “Dancing With The Stars”
01/01/2023 22:50
Momentet më të bukura te Sara Hoxhës në këtë sfidë te “Dancing With The Stars”
01/01/2023 22:49
Freestyle-n e parë e kërcen Ardit Çuni – Dancing with The Stars
01/01/2023 22:46
Elhaida: Në këtë rrugëtim të dancing i kam thyer të gjitha rregullat e mia – Dancing With The Stars
01/01/2023 22:45
Megi Pojani, vetëm një hap larg rekordit të pikëve – Dancing With The Stars
01/01/2023 22:30
Rrugëtimi i Ardit Çuni në DWTS, “kërcimi me mamin” mbetet kujtimi më i bukur
01/01/2023 22:25
Megi Pojani pi kafen që kishte pritur kaq gjatë me kryetarin e jurisë, para finales – DWTS
01/01/2023 22:19