Top Arena/ Dedikimi special për Antonela Berishën në prezantimin e saj sensual në Top Arena
12/06/2021 10:30
Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06/2021 10:30
Stela përballet me Armandon pas situatës së tensionuar mes tyre – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06/2021 10:30
Çudit Gilberta: Më pëlqejnë dy burra, nuk jam ende e vendosur – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06/2021 09:09
Samiu i thotë zemër, Gilberta vihet në siklet – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06/2021 09:08
Top Channel/ Polici i dehur i pret këmbët të riut, shkaktari i aksidentit iku nga vendi i ngjarjes
11/06/2021 09:08
Çimi del me Lindën, ama insisiton të bëj për vete Stelën… – Përputhen +40, 9 Qershor 2021
10/06/2021 09:16
Top Channel/ Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie e ndërron jetë!
10/06/2021 09:16
Top Channel/ Antonela zbulon se konkurroi në versionin italian të “Për’puthen”, por u largua
10/06/2021 09:15
Lindita josh në takim Ilirin, ana që se kishim parë me herët – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06/2021 09:13
Top Channel/ Francë, votuesi i zemëruar qëllon me shuplakë Macron në mes të rrugës!
09/06/2021 09:13
Lindita i hipën në krah Ilirit, po Gilberta si reagoi? – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06/2021 09:13
Giuseppe rrëfen sekretin e jetës: Një fëmijë të dytë që nuk ja ka treguar djalit – Përputhen +40
08/06/2021 09:23
Kërcim në studio, kush zgjodhi kë? – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06/2021 09:23
Giuseppe çmend Shqipen dhe e ngre ne krah – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06/2021 09:23
Stela rikthehet dhe mes lotësh shpjegon situatën që degradoi – Përputhen +40, 5 Qershor 2021
06/06/2021 09:11
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021
06/06/2021 09:11
Mevlani i “Për’puthen” surprizon Iljazin me dy gra dhe i kërkon këshilla – Dua të të bëj të lumtur
06/06/2021 09:11
Iliri mes Lindës dhe Gilbertës, provokime dhe tensione… – Përputhen +40, 4 Qershor 2021
05/06/2021 09:06
Giberta e ashpër ndaj Ilirit mos bëj si “pjeshku” – Përputhen +40, 4 Qershor 2021
05/06/2021 09:06
Top Channel/ Itali, dadoja vritet për të mbrojtur dy vajzat që kishte nën kujdes- flet i biri
05/06/2021 09:06
Gilberta hapet sot, tregon pse nuk zgjedh më Ilirin në takime – Përputhen, +40, 3 Qershor 2021
04/06/2021 09:32
Olti ka ndjenja për ish bashkëshorten, Lindita reagon keq – Përputhen, +40, 3 Qershor 2021
04/06/2021 09:31
Top Channel/ EKSKLUZIVE! Videoja e vrasjes së Klodian Rashës, u qëllua pas shpine nga polici
04/06/2021 09:28
Situatë e ashpër, Stela lë studion pas debateve me Armandin – Përputhen +40, 2 Qershor 2021
03/06/2021 09:27
Top News – Sindi dhe ish-konkurrenti çift jashtë Për’puthen/ Thumbojnë Arjan Konomin…
03/06/2021 09:27
Armando acaron keq Stelën dhe Çimin, ja çfarë thotë – Përputhen +40, 2 Qershor 2021
03/06/2021 09:27
Wake Up/ Tani në Kinë mund të kesh 3 fëmijë. Çiftet emigronin për të lindur më shumë fëmijë
02/06/2021 09:53
Olti dhe Samiu debat; Lindita: Më pëlqejnë burrat që zihen për mua – Përputhen +40,1 Qershor 2021
02/06/2021 09:13
Top Channel/ I shkriu djalin në acid, babai për bosin mafioz:”Nuk di ç`ndodh po më doli përpara”!
02/06/2021 09:12