Plumba dhe vrasje me klering, si u fundos Lart Haxhiu nga vrasësi që nuk mori paratë – Top Story
28/09/2023 23:23
E konfirmon Curri: Arben Ahmetaj ka fituar azilin në Zvicër, ka mobiluar mirë edhe shtëpinë
28/09/2023 23:09
“Të vrasësh është kthyer në modë”, Hajdarmataj: Dikë e hedhin në rezervuar, dikë e vrasin për parking
28/09/2023 23:06
“Kurthi nga një vajze apo hedhja në det”, Karamuço tregon pistat për Ervis Martinajn
28/09/2023 22:54
Karamuço flet për “gjeorgjianin”: Nisën me hakmarrje për familjen pastaj hynë në linjat e drogës
28/09/2023 22:53
Historia e pathënë, Llabani tregon se si i vodhën vathën e dhënëve babait të Laert Haxhiut
28/09/2023 22:52
Karamuço tregon si e theu Policia Tafann: Haxhiun e mban Greqia, i trembet Aldo Bares
28/09/2023 22:42
“Asociacioni i 2013 ka vdekur”, Donika Gërvalla i thotë “Jo” Ramës dhe kërkon largimin e Lajçak
28/09/2023 22:41
Dy bandat e Lushnjes, Karamuço: Atje nuk bëhen vrasje të thjeshta, janë gjenerata e dytë e vrasësve
28/09/2023 22:37
“Laert Haxhiu në krye të grupit të vrasësve”, Llabani: Nuk pagoi grupin për krimet e porositura
28/09/2023 22:36
Trondit Hajdarmataj: Vrasjet me klering mes grupeve kriminale janë kthyer në një normalitet
28/09/2023 22:27
A e zëvendëson Vjosa Osmanin, Kurtin me ndërkombëtarët? Gërvalla: Dje ishim bashkë!
28/09/2023 22:25
Gërvalla kërkon largimin e Lajçkan nga dialogu: Nuk mund të vazhdojë me personel të njëanshëm
28/09/2023 22:25
Rrëfimi i Gërvallës: Në OKB, teksa unë flisja Daçiç më fyente pa pushim si vulgar
28/09/2023 22:24
Reagoi ashpër me Borell, Gërvalla: Kërkojnë ta ndajnë Serbinë nga Rusia, por na dëmtojnë Kosovën
28/09/2023 22:23
“I paralajmëruam partnerët”, Gërvalla: Kemi qenë të butë, KFOR ka kompetenca për ruajtjen e kufijve
28/09/2023 22:01
“Nuk do lejojmë shtet të dytë serb brenda Kosovës”, Gërvalla rrëzon përfundimisht asociacionin
28/09/2023 21:56
Gërvalla: Pas së dielës asgjë s’është njësoj me Serbinë, Asociacioni vdiq për ne e ndërkombëtarët
28/09/2023 21:55
“Pranuam propozimin franko-gjerman”, Gërvalla flet për dështimin e takimeve Kurti-Vuçiç
28/09/2023 21:39
Marrëdhënia me Kurtin? Gërvalla: Kemi një bashkëpunim dhe bashkrendim shumë të mirë
28/09/2023 21:38
E fortë, Gërvalla rrëzon propozimin e Ramës: Para se të ja jap këshilla, të konsultohet me ne
28/09/2023 21:31
“Rama mos vendos në dyshim fuqinë e Policisë së Kosovës”, Gërvalla kundër idesë për KFOR-in në Veri
28/09/2023 21:29
Xhelal çfarë ka ndodhur? Gërvalla tregon telefonatën me Sveçlën: Na kanë sulmuar në veri
28/09/2023 21:27
Gêrvalla rrëfehet për Shqipërinë: Kam qenë pjesë e lëvizjes studentore në Tiranë
28/09/2023 21:25
Ekskluzive/ Numri 2 i qeverisë së Kosovës në Top Story për përplasjet në veri të Kosovës
28/09/2023 21:24
Skenari i Vuçiç për luftë në Kosovë, a do sillet Kurti si nacionalist apo do të hyjë në dialog?
28/09/2023 01:00
Bomba e Memës: Një pjesë e politikës në Kosovë është paguar me lekët e armëve të Serbisë
28/09/2023 00:07
“Lufta sapo ka filluar” Karamuço: Në Serbi ekstremistët po bëjnë tatuazh fytyrat e terroristëve
28/09/2023 00:05
Molliqaj propozon ndryshim kufijsh: Në veri qytetarët janë serb, nuk duan të jenë kosovar
28/09/2023 00:03
“A ka mundësi mos më drejtohesh ashtu”, Vangjelin e lënë nervat me Zhejin: Boll më ndërhyve!
27/09/2023 23:51