“Mësimi Virtual” – Miliona euro të shpërdoruara për tabletë dhe internet në arsim – Top Story
27/10/2020 23:32
“Covid pa Protokoll” – Si lindi biznesi i infermierëve privatë dhe trajtimi në Itali – Top Story
20/10/2020 23:31
“Zhdukja e fëmijëve”, Pj.2 – Kush e rrëmbeu Juljan Çelën dhe Marteo Bejajn – Top Story
13/10/2020 23:30
“Zhdukja e fëmijëve”, Pj.1 – Historitë e tmerrshme të rrëmbimit të Julianës, Nuzit, Bleonës – Top Story
06/10/2020 23:30
“Ndarja e detit” – Ja si do të zgjidhet konflikti i vjetër mes Shqipërisë dhe Greqisë – Top Story
30/09/2020 00:00
“Bonot e privatizimit” – Si u kthyen në mashtrimin më të madh financiar në Shqipëri – Top Story
22/09/2020 23:30
“Rrëfime me Covid” – Biznesmenë, gazetarë e artistë flasin për betejën me virusin – Top Story
15/09/2020 23:30
“Liqenet mbi Vjosë” – Dy hidrocentrale po zhdukin lumin më të egër në Europë – Top Story
24/06/2020 00:01
“Turizmi i rrezikuar” – Nga jugu në veri, si po falimentojnë hotelet dhe bujtinat – Top Story
17/06/2020 00:01
“Ligji 7501” – Batërdia me pronat, mbivendosjet, vllavrasjet dhe tjetërsimet – Top Story
10/06/2020 00:14
“Trafiku i Arabëve”, Pj.2 – Zbërthehet përfshirja e drejtuesëve të lartë të Policisë – Top Story
03/06/2020 00:07
“Trafiku i arabëve”, Pj.1 – Qindra kompani fantazëm në Shqipëri, nga investitorë të rremë– Top Story
27/05/2020 01:08
“Çmimi i ndërtimit”-Kush janë blerësit e kullave në Tiranë, që shkojnë deri në 4000 €/m2 – Top Story
20/05/2020 00:01
“Trimat e Kumanovës” – Kush e inskenoi konfliktin dhe si u tradhëtuan ushtarët e UÇK-së – Top Story
13/05/2020 00:01
“Viktimat e virusit” – Histori të dhimbshme të atyre që humbën jetën nga Covid – Top Story
06/05/2020 00:01
“Brenda Covidit” – Pamje të patransmetuara të pavionit infektiv dhe rrëfime ekskluzive – Top Story
29/04/2020 00:01
“Të paralizuar nga Corona” – Virusi që po vret ekonominë dhe jetën sociale në Shqipëri – Top Story
18/03/2020 00:01
“Alarmi i Coronavirusit”- Si po përhapet me shpejtësi virusi në Shqipëri,nga pacienti zero-Top Story
10/03/2020 22:09
“Gjiri i Lalzit” – Si u zaptuan tokat nga kriminelët, politikanët e deri tek oligarkët – Top Story
03/03/2020 22:57
“Mashtrimi me pilula” – Recetat e pacientëve mbushen me suplemente fiktive – Top Story
25/02/2020 22:15
“Haklajt e Tropojës”, Pj.3 – Ekskluzive, si u tradhëtua Fatmir Haklaj nga kunati i tij – Top Story
18/02/2020 22:03
“Haklajt e Tropojës”, Pj.2 – Vrasja e Azem Hajdarit dhe konflikti me fisin Hyka – Top Story
11/02/2020 22:00
“Haklajt e Tropojës”, Pj.1 – Flet ekskluzivisht Zylfie Haklaj, si nisi seriali i vrasjeve -Top Story
04/02/2020 22:00
“Muxhahedinët e Shqipërisë” – Rrëfime të rralla dhe pamje ekskluzive të kampit në Manëz – Top Story
28/01/2020 22:10
“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima – Top Story
21/01/2020 22:00
Top Story – “Shqipja e rrezikuar” – Mbi 500 mijë fjalë të huaja, kanë deformuar gjuhën tonë
14/01/2020 22:00
Top Story – “Vjedhje me tendera” – Ja si grabiten 300 mln euro çdo vit nga institucionet
07/01/2020 22:00
Top Story – “Tregu i bebeve” – Si abuzohet me fertilizimin in vitron dhe surrogacinë
24/12/2019 22:05
Top Story – “Plumba mbi drejtësinë” – Inskenimi i atentateve ndaj prokurorëve dhe gjyqtarëve
17/12/2019 22:00
“Ndërtues që vrasin” – Njihuni me të babëziturit e pallateve në Durrës – Top Story
10/12/2019 22:00