Jo vetëm “ylli” i Milanit, Bayerni synon t’i “rrëmbejë” dy lojtarë Guardiolës
24/05/2024 15:52
Zyrtare/ Milani njofton shkarkimin e Stefano Piolit
24/05/2024 11:52
Zyrtare/ Thiago Motta e mbyll me Bolognan, pritet zyrtarizimi te “Zonja e Vjetër”
23/05/2024 15:40
Gjimshiti, në formacionit më të mirë të Europa League-s, model krenarie për shqiptarët
23/05/2024 13:10
Vendimet e Disiplinës dhe Etikës, gjobë e majme për Ilirinë, tri ndeshje pezullim zyrtarit të Lushnjës
22/05/2024 11:24
Ish-i i Bayernit dhe Gjermanisë i thotë “jo” Chelsea-t, pret shkarkimin e Xavit
22/05/2024 11:22
U rikthye në fushë pas shtatë muajsh, Fagioli: Çfarë emocioni, më kanë kritikuar shumë!
21/05/2024 15:34
E bujshme, Shqipëria nga sot ka një trajner kombëtareje shqiptar!
21/05/2024 14:36
Gjeorgjiani i Valencias në fokusin e klubit të Premier League, gati 41 milionë euro
21/05/2024 14:02
“Allegri, tekniku më inteligjent”, Danilo: Tani i kuptoj mësimet e Guardiolës
21/05/2024 13:21
E bujshme/ Real Madrid jep njoftimin, Toni Kroos “var këpucët në gozhdë” pas Euro 2024
21/05/2024 13:19
“Titulli me Inter? Emocion i jashtëzakonshëm”, Pavard: Pashë prindërit në lot!
19/05/2024 15:36
Usyk shpallet kampion botëror i boksit pas garës me Furyn, kush është 37-vjeçari ukrainas që ndryshoi rrjedhën e lojës
19/05/2024 09:45
Moggi zbulon të ardhmen e Contes: Është afër këtij klubi!
17/05/2024 20:29
Shkarkohet Alegri, Juventusi e sulmon ashpër: Sjellje e pahijshme
17/05/2024 17:52
Verstappen para garës së Italisë: Fillim jo dhe aq i lehtë, përpara shoh një sezon të luftuar
16/05/2024 22:25
Blic/ Napoli ndërhyn në merkaton e Juventusit, “xhevahiri” i Leverkusenit në fokusin e klubeve “BIG”
16/05/2024 21:33
VIDEO/ Juvja fiton Kupën dhe shpëton sezonin, Atalanta “bie” në finalen e parë
15/05/2024 23:30
E frikshme, shikoni si duket këmba e Kimpembes pas dëmtimit rrëqethës
14/05/2024 22:26
VIDEO/ Gol dhe asist, Seferi protagonist i padiskutuar, i dhuron pikë Bani Yas-it
14/05/2024 21:02
Trajneri i Spanjës përgatit një rikthim surprizë para Shqipërisë: Në Europian për Kupën!
14/05/2024 20:27
VIDEO/ Fiorentina përmbys Monza-n dhe ngjitet në zonën europiane
13/05/2024 22:51
VIDEO/ City triumfon në transfertën e Fulham-it dhe merr kreun e Premier League
11/05/2024 15:49
Mbappe formon “Galaktikët” e rinj, detajet e kontratës, numri dhe si do të luajë te Reali
11/05/2024 14:21
Asnjë datë e lirë, Atalanta dhe Fiorentina, përtej limitit të UEFA-s
11/05/2024 12:55
Ndahet nga jeta në aksident automobilistik njëri prej vëllezërve Babangida, ish-i i Ajaxit në gjendje të rëndë
10/05/2024 15:08
“Në zemër jam shqiptar”/ Italiani i Kombëtares, Alarico Rossi, tregon ekskluzivisht si drejton sektorin e video-analizës së lojtarëve
29/04/2024 15:56
Tirana mbetet në dorë të Refik Halilit, Gjykata pezullon ankandin deri në shqyrtimin e çështjes në themel
24/04/2024 12:50
Zbulohet dokumenti, klubi i futbollit “Tirana” del në ankand. Ja vlera e 66% të aksioneve të 26 herë kampionëve të Shqipërisë
22/04/2024 12:52
VIDEO/ Festë në “Parc des Princes”, PSG-ja triumfon me “poker” ndaj Lyon-it
21/04/2024 23:02