Paralajmërimi i doktorit: Kjo situatë me virusin do zgjasë 2 vjet!
09/07/2020 22:50
“Në shkresat e gjetura ishte dhe emri i pastorit”/ Ngjarja e Kombinatit, gazetari përballet me Akil Panon
09/07/2020 22:28
Dalin në dritë detaje të reja, Andi Bora: Blerta Josifi para disa vitesh ka vuajtur nga depresioni
09/07/2020 22:05
Ngjarja horror e Kombinatit/ Gazetari Andi Bora jep detaje: Ja çfarë pashë brenda shtëpisë së familjes Josifi
09/07/2020 21:45
Durrës/ Përplas 6-vjeçarin dhe largohet, policia në ndjekje të autorit…
09/07/2020 21:37
Invalidi i dënuar me detyrim paraqitjeje, Shërbimi i Provës: Do t’i dërgojmë specialist në banesë
09/07/2020 20:51
Mbikalimet e Bypass-it të papërfunduar, banorët: 20 km për të shkuar te toka
09/07/2020 20:38
“Po luftojnë për jetën te Infektivi”/ Manastirliu: 6 pacientë të intubuar, mes tyre mosha të reja
09/07/2020 20:36
Transport ndërqytetas në kohë pandemie, Rama: Me rëndësi vigjilenca, rreziku mbetet prezent
09/07/2020 20:30
Pedagogët e jashtëm pa paga/ Te Universiteti i Mjekësisë nuk i marrin prej dy vitesh
09/07/2020 20:05
“Mos përfshi katolicizmin dhe myslimanizmin”/ Debati mes dy gazetareve në “Shqipëria Live”
09/07/2020 19:10
“Blertës kur u gjet i numëroheshin brinjët”/ Kunati i Zhanetës tregon fakte të reja mbi ngjarjen: Ja ku ndodhet mafia e sekteve fetare…
09/07/2020 19:06
Rritet numri i të infektuarve në Berat/ 4 raste të reja, ndër to 2 punonjës të DSHP-së si dhe një infermiere
09/07/2020 18:12
Gruaja kërkon drejtësi/ U vetëvar me çarçaf në burg, Gjykata e Durrësit vendos mosfillimin e hetimeve për Bilbil Hasanin
09/07/2020 17:33
Bulqiza, rastet e fundit me Covid-19/ Banorët vetëkarantinohen, pedonalja dhe lokalet bosh
09/07/2020 17:02
Koronavirusi në Bulqizë/ 4 raste të reja, u merren tampona 5 familjeve që patën kontakt me të afërmit e mjekut
09/07/2020 16:21
Billa, çdo produkt në ofertë/ Për pesë ditë, mundësi e mirë për çdo blerës
09/07/2020 16:04
Fotot e Ismail Qemalit/ Ekspozohen fotot e panjohura të babait të pavarësisë
09/07/2020 15:43