EMRAT/ Bashkëpunonin me Durim Bamin dhe Edison Reçin, roli i dy policëve në grupet kriminale! Si shefi i antidrogës jepte informacion për lëvizjet e ….
18/05/2024 18:45
Plani për ekzekutimin e Ervis Martinajt/ Durim Bami në aleancë me Leonard Dukën dha Fatmir Hysenin kishin si qëllim vrasjen e bosit të lojërave të fatit
18/05/2024 17:55
DETAJET/ Si grupi kriminal i Ervis Martinajt dhe ish-deputetit Arben Ndoka rekrutonin vrasës me pagesë, ja zonat ku vepronin
18/05/2024 17:32
Zbardhen ngjarjet e bujshme kriminale/ Plani i Ervis Martinajt dhe ish deputetit Arben Ndoka për të vrarë Durim Bamin, në ndihmë u erdhi edhe Shullazi nga burgu
18/05/2024 17:16
Tiranë/ Shtetasi polak rrezikon të mbytet në Liqenin Artificial të Tiranës, 25-vjeçari u fut për t’u larë
18/05/2024 17:11
Kosova s’e tradhton Shëngjinin! Vizitorët e fundjavës nuk braktisin bregdetin as pas liberalizimit të vizave
18/05/2024 16:24
Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe miliona euro/ Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit në disa qytete të vendit
18/05/2024 16:11
Masakroi ish-bashkëshorten 10 herë me thikë dhe shkoi për të blerë birra, 50-vjeçari shqiptar duket i qetë (VIDEO)
18/05/2024 16:08
VIDEO/ Para se të masakronte ish-gruan në Athinë, Eduard Denaj mbante në duar një qese, brenda kishte…
18/05/2024 15:40
I zuri pritë afër shtëpisë, TCH siguron videon! Momenti kur Eduard Denaj i tensionuar i del përballë ish-gruas pak para se ta vriste! Ajo shtang dhe…
18/05/2024 15:21
“Sekuestrohen 4.5 milionë euro pasuri”, SPAK njoftim zyrtar për megaoperacionin: Goditen 7 grupe kriminale! “Arrest me burg” për 50 persona
18/05/2024 15:09
Aksident në Tiranë, 41-vjeçari përplas të riun me motomjet! Përfundon në spital
18/05/2024 14:43
Operacioni i SPAK shtrihet edhe në Emiratet e Bashkuara/ Top Channel siguron detaje! Arrestohen 14 persona, 17 urdhërarreste. Sekuestrohen 3 milionë euro, prona, makina e florinj
18/05/2024 14:28
Tentoi të largohej nga Shqipëria me tre qese kanabisi, arrestohen 34-vjeçari në Muriqan
18/05/2024 13:55
EMRAT/ Megaoperacioni i SPAK, GJKKO 43 urdhër arreste! Mes tyre vëllezërit Avdylaj dhe Duka! Në kërkim ish-deputeti i PS, dhe nipi, pranga të afërmit të Pëllumb Gjokës
18/05/2024 13:39
Vazhdon kontrabanda e gazit të paligjshëm me Greqinë, policia greke kap në kufi 2 ton
18/05/2024 13:21
Anëtarët e Urdhrit të Psikologut zhvillojnë zgjedhjet për president të ri
18/05/2024 13:07
Shpëtimtarja e kafshëve, vullnetarja që shpëton çdo vit 150 kafshë që jetojnë në rrugët e Vlorës
18/05/2024 12:51
Vrasja e Enkelejdës nga bashkëshorti në Greqi, flasin të afërmit: Sakrifikoi për fëmijët, dha jetën për…
18/05/2024 12:03
Konsumoi mbidozë ilaçesh, përfundon në spital 46-vjeçarja në Fier
18/05/2024 11:27
“O vlla, unë i bëj vetëm për mik këto punë”/ Top Channel zbardh përgjimet, si punonjësi i Gjykatës së Korçës falsifikonte dokumente për të çuar edhe drogë në Angli
18/05/2024 11:14
Të afërm e familjarë përcjellin për në banesën e fundit Enkelejda Limajn në Vlorë, u vra dy ditë më parë nga ish-bashkëshorti në Athinë
18/05/2024 11:04
Goditet baza e prodhimit të dokumenteve false! Punonjësi i Gjykatës së Korçës falsifikonte letra për kalimin e drogës në Angli
18/05/2024 10:21
Operacioni i SPAK/ Urdhër arrest edhe për Naim Stafukën, siguroi kushtet për vrasjen e Durim Bamit! Vëllanë ia rrëmbyen para 9 vitesh
18/05/2024 10:12
Kultivonte kanabis në një pyll të Skraparit, arrestohet në flagrancë 27-vjeçari. Asgjësohen 287 fidanë 
18/05/2024 09:52
U masakrua me thikë, Enkelejda përcillet sot në banesën e fundit/ Eduart Denaj nuk pendohet për krimin: Ajo hante paratë e mia!
18/05/2024 08:42
Në bregdet për plazh, temperaturat rriten deri në 31 gradë C! Parashikimi i motit për këtë fundjavë
18/05/2024 07:13