“Pengje” dhe luftë, konflikti i hapur Izrael-Palestinë, a pushoi lufta në Gaza? – Top Story
30/11/2023 23:54
Top Channel/ Ekzekutohet shqiptari në Greqi. Tre plumbat i marrin jetën të skeduarit për drogë
30/11/2023 23:47
Top News/ Berisha i numëron Ramës shkeljet: Shënjestron kritikët pas humbjes në 14 maj
30/11/2023 23:30
Top Channel/ Durrës, polici përplaset në vijat e bardha. Shoferi që shkaktoi aksidentin, i dehur
30/11/2023 23:15
Mos i thuaj Shqipërisë “plesht”, Vangjeli përplaset me Kotorrin: Si mund të flasësh për vendin tënd?
30/11/2023 23:12
Përplasja e fortë e Kotorrit me Vangjelin: Vuan nga sindroma e Stockholm, Izraeli s’është viktimë
30/11/2023 23:02
Top News/ Ligji surprizë i Ramës në Parlament, Berisha zbulon nismën e re
30/11/2023 23:00
Top News/‘Kosova nuk do lejojë serbët të votojnë’/Zëvendësi i Kurtit i përgjigjet zëdhënësit të BE
30/11/2023 22:59
“Kuqoja” i Izraelit, Vangjeli: Ju rrëfej guvernatorin shqiptar, vetëm në Shqipëri s’kanë bërë mirë
30/11/2023 22:58
Top News/ Atentat shqiptarit në Greqi/ Humb jetën 60-vjeçari me dy emra
30/11/2023 22:53
“Atje është i shtrenjtë çdo gur dhe grusht dhe…”, Vangjeli: Në Jeruzalem flitet shqip
30/11/2023 22:49
Rrëfimi i fortë i Dom Gjergj Metës, vendimi për tu bërë prift dhe raporti me myslimanët – Top Story
30/11/2023 22:44
Reagimi i fortë i pedagogut: Në Gaza Izraeli s’po godet Hamasin, por gratë dhe fëmijët
30/11/2023 22:38
Top Channel/ Mbahet në Athinë ceremonia për 111-vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë
30/11/2023 22:28
Top News/ ‘Po bëhet ligj kundër komisioneve’, thirrja e Berishës: Të gjithë në këmbë, ta përmbysim
30/11/2023 22:17
Top Channel/ Në Shqipëri për turizëm. Letonezi gjendet i vdekur në Shkodër. Çfarë dëshmoi miku i tij
30/11/2023 22:16
“Komunizmi plagë e pashëruar”, Dom Gjergji: Traumat janë trashëguar tek fëmijët
30/11/2023 22:07
Top Channel/ Shqiptari hedh në gjyq qeverinë britanike se nuk i dhanë azilin, kërkon dëmshpërblim
30/11/2023 22:03
Berisha fantazmë, pa tē ardhme politike/ Nuk e mbështesin demokratêt | Breaking Top News
30/11/2023 21:59
“Nuk dua europë pa myslimanët”, thirrja e fortë e Gjergj Metës: Nuk ka kuptim vetëm me katolikët
30/11/2023 21:56
Top Channel/ Korçë, arrestohet shefi i policisë. Pasho “ngriti traun” në kufi për mjetin me drogë
30/11/2023 21:56
Konflikti Izrael-Palestinë,Dom Gjergj Meta: Jemi në krahun e viktimave, atje duhet të ketë dy shtete
30/11/2023 21:48
Habitet Grida Duma me rrëfimin e Dom Gjergj Metës: Don Kishoti personazhi im i preferuar
30/11/2023 21:45
Top News/ 85-vjeçari thirrje Berishës nga Kamza: O sot o kurrë
30/11/2023 21:41
Top News/ Berisha zbulon arsyen pse nuk mblidhen deputetët në selinë e Partisë Demokratike
30/11/2023 21:40
Top News/ ‘Ne zvarritëm bustin e Enverit’, Berisha paralajmëron Edi Ramën
30/11/2023 21:37
Top News/ ‘Përse nuk mblidhen deputetët në seli’, demokrati për Bardhin: Ka hile nga brenda
30/11/2023 21:37
Top News/ Arrestohet shefi i Kufirit në Korçë/ AMP e akuzon për trafik të narkotikëve
30/11/2023 21:35
Top News/ ‘I ngjan një lisi që i ka hyrë krimbi’, qytetari-Berishës: Ke bërë 2 gabime
30/11/2023 21:34
Top News/ ‘As Trump nuk do të fitonte në këtë PD’, qytetari kritika Berishës për stafin
30/11/2023 21:33