“URANIUMI SHQIPTAR”-“Kërkimet sekrete, rezervat e gjetura dhe vdekja misterioze e minatorëve”- Inside Story
10/04/2024 21:45
‘Gropa e kompanive publike’ – Miliona euro dëm shtetit për punonjës dhe borde fiktivë – Inside Story
03/04/2024 21:45
‘Tatimi i profesioneve të lira’ – A preken zanatet e rralla ne rrezik zhdukje – Inside Story
27/03/2024 21:45
‘Zhdukje mafioze’ – Dëshmi ekskluzive, pse u eliminuan “Koçolja” dhe Krasniqi – Inside Story
20/03/2024 21:45
‘Rënia’e parla(ment)arizmit – Mes kaosit dhe pa debat, si u kaluan mbi 100 projektligje-Inside Story
13/03/2024 21:45
‘97-a, “VITI ZERO” – Raporti i plotë i Komisionit Hetimor dhe urdhrat luftarakë – Inside Story
06/03/2024 21:45
“Sekretet e vrasjes në burg”- Materiale ekskluzive, rrëfimi i familjes së Arben Lleshit-Inside Story
28/02/2024 21:45
‘Misteri i sëmundjes masive’-Drama në Vaun e Dejës, zbulimi surprizë në analizat e ujit-Inside Story
21/02/2024 21:45
‘Gangsterët e Tiranës’- Historitë e panjohura, lufta mes Gaz Muçës dhe Naim Zyberit-Inside Story
14/02/2024 21:45
‘Rreziku nga pesticidet’ – Si po helmohen shqiptarët nga produktet me kimikate – Inside Story
07/02/2024 21:45
‘MANIPULIMI I AKSIDENTEVE NË PUNË’-Denoncime të skemave që “varrosin” fajin me viktimën-Inside Story
31/01/2024 21:45
‘Bandat e Vlorës’ – Vrasja me snajper dhe lufta e egër mes grupeve në dy kohë – Inside Story
24/01/2024 21:45
‘Pasuritë e Klerit’-Zhvatja e pronave miliona euro në bregdet dhe financimet terroriste-Inside Story
17/01/2024 21:45
‘Universitetet në rrezik’-Zbrazja e auditoreve,mbyllja e degëve dhe shpenzimet e luksit-Inside Story
10/01/2024 21:45
‘Viti 2023’ – Nga dosja “Ahmetaj” te “Partizani”, investigimet që tronditën politikën – Inside Story
27/12/2023 21:45
‘Sfida që vrasin fëmijë’ – “Lojrat e rrezikshme online dhe kurthet e pedofilëve” – Inside Story
20/12/2023 21:45
‘Oligarku i shëndetësisë’ – Monopoli me qindra milionë euro konçesione dhe tendera – Inside Story
13/12/2023 21:45
‘Arkivimi i Partisë Demokratike’-Videot e rralla, “kryqëzimi” i themeluesve nga Berisha-Inside Story
06/12/2023 21:45
‘Të pathënat e Shën Naumit’ – Dokumente të rralla që japin shpresë për ribashkim – Inside Story
29/11/2023 21:45
‘I tmerrshmi i Lushnjes’ – Dosja e plotë me krimet e bandës së Laert Haxhiut – Inside Story
22/11/2023 21:45
‘Pinjollët e politikës’-Institucionet e lakmuara të shndërruara në çerdhe të nepotizmit-Inside Story
15/11/2023 21:45
‘Hakmarrja e natyrës’-Katastrofat natyrore nga dora e njeriut dhe ndryshimet klimatike- Inside Story
08/11/2023 21:45
“Shitja e kombësisë” – Skenarët grekë dhe bullgarë me rritjen fiktive të minoritarëve – Inside Story
01/11/2023 21:45
Dosja ‘Partizani’- Investigimi mbi dokumente të rralla që zbulon grabitjen e truallit – Inside Story
25/10/2023 21:45
“BANDAT E SHKODRES 2, ‘METAMORFOZA'”, – Lufta mes Bajrave e Licëve – Inside Story
18/10/2023 21:45
“MJEKIME FATALE” – “Denoncime tronditëse për abuzime në salla operacioni” – Inside Story
11/10/2023 21:45
“Skenari i terroristëve” – “Brenda bazave të paramilitarëve serbë në Veri” – Inside Story
04/10/2023 21:45
“PRESIONET E ATHINËS“ – Hakmarrja te emigrantët për çështjet e pazgjidhura – Inside Story
27/09/2023 21:45
“Dosja e sterilizimit” – Si u frynë kostot nga konçesionari – Inside Story
20/09/2023 21:45
“VJEDHJE ME PËRMBARIM” – Skemat e zhvatjes së pronave miliona euro – Inside Story
13/09/2023 21:45