Lifestyle
Punë Pa Teka/ “Na bëri hatanë”, bariu: Ujku na vrau dhjetëra krerë për 1 orë, kam rrezikuar jetën…
Punë Pa Teka/ “Greku nuk të linte të ikje, të mbante lekët”, bariu rrëfen momentet e vështira të emigrimit: Rrija me vështirësi për 300 euro
Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes
Lifestyle
“Kur bota humbet fillin…”, vijojnë ‘thumbat’ mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, çfarë nënkuptoi këngëtarja me poezinë e fundit
“Lamtumirë në qiellin e engjëjve”/ Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë, bën dedikimin prekës: Më prit… nuk di se kur, por ti do më presësh si përherë
Një shikim i Mbappe të “ndryshon jetën”, shikoni çfarë i ndodhi kamerieres bukuroshe!
Kur ka filluar konsumimi i kërpudhave si ushqim?
Lifestyle
Plani i çmendur që Travis Kelce ka për marrëdhënien e tij me Taylor Swift
“A do mbash mëkatin apo do bësh viktimën”, si i përgjigjet Xhensila Myrtezaj ‘thumbave’ të Bes Kallakut
VIDEO/ “Si më dhe frymë kur bota po ma merrte”, fjalët emocionuese të Sara Gjordenit për pritjen e ëmbël
Njihuni me tempullin e shenjtë indian me 1 ton flori ku fëmijët nuk qajnë kurrë! Ajo që tërheq vëmendjen është…
Lifestyle
Jetojnë në shtëpi të ndara? Zbulohen arsyet që çuan në krizë marrëdhënien e Ben Affleck dhe Jennifer Lopez
Penda e zogut të zhdukur shitet me shifrën marramendës në ankand! Zbuloni çmimin
Fotot/ Me fustanin transparent dhe pa të brendshme, Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës
Rastet shëndetësore kur mund të rrezikoheni nga trompoza
Lifestyle
Skandali! Ylli i Hollivudit që adhuron Putinin bën për spital fotografin në Romë
Astronauti i parë me ngjyrë prek hapësirën në moshën 90-vjeçare!
A do të vijojë miqësia mes tyre? Moderatorja puth publikisht Roza Latin: E kam bërë…
Moderatorja nuk harron të shkuarën/ Erjola Doçi zhubravit foton e Egla Cenos! Ja çfarë thotë ajo për aktoren
Lifestyle
Blero emocionohet nga letra e të atit! Këngëtari tregon vështirësinë për realizimin e këngës së parë: Kam punuar në fabrikë
Punë Pa Teka/ “Më rrahu në mes të lagjes”! Nëna denoncon dhunën, djali justifikohet: Dy shpulla ishin
Ekskluzive në “Punë Pa Teka”/ “Një djalë shqiptar më futi drogë në pije, më kërkonte s*ks”! Italiani në gjendje të rëndë, ndërhyn policia
Studim: Jetëgjatësia globale pritet të rritet me gati pesë vjet deri në vitin 2050, por shëndeti do të jetë më i dobët
Lifestyle
Do zgjasë 139 ditë, zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit!
Ed Manushi zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes së Argjirës dhe Gracianos: Problemet…
Përse u nda Xhensila me Bes Kallakun? E ftuara zbulon sekretin, ndërhyn Anaidi: Ndahen më shumë…
Përfitimet e lojës me kukulla, pse mund të jetë e mirë edhe për djemtë!
Lifestyle
Si të përgatisni në shtëpi lëngjet më të mira për pastrimin e trupit
Triumfon Zvicra! Fiton edicionin e 68-të të “Eurovision 2024“
“Më transformove si asnjëherë më parë”, kujt ia drejton këto fjalë Xhensila Myrtezaj?