“Sa fëmijë duhet të bëjë një çift?” Myftiu Ahmed Kalaja: Gjashtë është minimalja, kush lind 12 është kampion
FOTO/ Kapin vlerën deri në 20 milion dollarë, njihuni me këpucët më të shtrenjta në botë!
Sa shpesh duhet të kryeni marrëdhënie seksuale për të shmangur sëmundjet sipas mjekësisë kineze
POP NEWS
“Fëmija është i imi, jo i nuses së tij”, Endrik Beba flet për reagimin e ish-bashkëshortes dhe kërcënimet që partnerja ka marrë
Sara e akuzoi për tradhti, Endriku sqaron si ka qenë situata: Kanë kaluar 10 vite dhe…
Të gjithë mund të shikojnë gjuetarin e qentë, por a gjeni dot dhelprën e fshehur në figurë? (fotot)
Si të trajtoni rrudhat thjeshtë me metodën e kanellës dhe mjaltit
POP NEWS
Aeroporti evropian i fluturimeve të lira prezanton rinovimin €400 mln për t’u bërë më i miri në botë (fotot)
Dënesë ndaj Elon Musk pas përjashtimit të gruas së Navalny nga rrjeti X për ‘shkelje të stadardeve’ të platformës
Burri më i gjatë në botë bëhet sërish bashkë me gruan më të shkurtër në botë, pas fotove te piramidat egjiptiane (fotot)
Kujdes këtë javë! Këto shenja duhet të përballen me ndarje dhe tensione në marrëdhëniet e dashurisë
POP NEWS
Pse jo lugë metali për mjaltin? Ekspertët: Disa enzima mirëbërëse shkatërrohen…
​ Rusia në kërkim të modeles ukrainase që pozoi e zhveshur në Sheshin e Kuq mes fushatës së ndalimeve kundër shthurrjes (fotot)
“Nuk më pëlqen fare”/ Visjan Ukcenaj për lojën e Eglës në Big Brother VIP: Gjendja e saj…
“Flirt mes Rozës dhe Romeos”? Visjani përplaset me mikun e moderatores: Ajo i do me kostum, nuk i pëlqen meshkujt me streçe
POP NEWS
“E njoh prej 12 vitesh”, aktori Visjan Ukcenaj tregon strategjinë e Jul Dedës brenda shtëpisë së Big Brother
Ngritja e nivelit të sheqerit në gjak nuk ndodh vetëm pas ngrënies së një vakti të pasur me karbohidrate apo sheqerna.
Më shumë