Sezoni i dytë i “Më lër të flas”/ Nga sot, çdo të premte në orën 21:00 në Top Channel
Reagon Robert Aliaj: Lorenci “Chihuahua”, Kristi “Pit Bull” sepse nuk i lëviz qimja
I hodhi këpucët e Kristit në pishinë, Robert Aliaj për Luizin: Gjest i keq, njeri me personalitete…
POP NEWS
7 hapa si të nisni vrapin në mëngjes për parandalimin e sëmundjeve
Farmacistja tregon se çfarë kërkojnë më shumë shqiptarët në farmaci: Antibiotikët dhe antidepresivët
Studim: Shishet e ujit mbajnë më shumë baktere se mausi i kompjuterit
Një super sukses, ja sa klikime ka arritur deri më tani kënga që Luizi i dedikoi Kiarës
POP NEWS
Princi danez do të nis jetë të re në SHBA pas heqjes së titujve mbretërorë nga e ëma (fotot)
Ja si i dallon Bora Zemani binjakët Veshaj nga njëri-tjetri
Parku më i madh i luleve në botë Keukenhof, hapet për sezonin e çeljeve të pranverës (fotot)
Ftesë në 5/ Gerta Heta prezanton vajzën kampione: Më dridhej dora kur e filmoja
POP NEWS
Chris Maritin zbulon se ha vetëm një vakt në ditë për arsye xhelozie
Katy Perry akuzohet për ‘paragjykim ndaj nënave’ nga konkurrentja e “American Idol”
Vaksinat kundër COVID-19 nuk ndikojnë në ciklin menstrual, zbulon studimi
Chris Martin ‘nuk ha asnjëherë darkë’ pas bisedës me ‘legjendën’ amerikane Bruce Springsteen
POP NEWS
Foto/ Lewis Hamilton nga kampion bote i Formula 1, në një ikonë mode
Shenjat që tregojnë se trupit i duhet të pushojë dhe çlodhet
“Thank you, next”, Zelanda e Re miliona dollarë në ndihmë të adoleshentëve për t’u rikuperuar nga ndarjet
Meshkujt e fokave elefant vdesin herët pasi duhet të kënaqin ‘haremin’ me dhjetra femra (fotot)
POP NEWS
Obeziteti mund të çojë në osifikimin e qafës së mitrës: Ja çfarë mund të bëni për ta shmangur atë
Foto/ “Vdekja e ëndrrës sime”, modelja Gisele Bundchen flet për divorcin me Tom Brady, pas 13 vitesh martesë 
Më shumë