Fashion
Fotot/ Dizenjot që s’duhet të mungojnë në gardërobën tuaj këtë verë
Do të dukeni magjepsëse, cila ngjyrë është trend i këtij viti (Fotot)
Si të dukeni në stil dhe njëkohësisht të jeni ngrohtë gjatë daljeve në këto ditë të ftohta (Fotot)
Fashion
Për mirë apo keq, këta të famshëm befasuan me veshjet në tapetin e kuq, që duken ndryshe nga pasarelat e modës
Gratë në pritje të ëmbël që guxuan në tapetin e kuq dhe rrëmbyen gjithë vëmendjen
E zhveshur dhe e mbuluar me gjak/ Kylie Jenner i tmerron të gjithë në promovimin e linjës kozmetike (Fotot)
Pasioni për peshkimin/ Vlonjatët nuk kapin vetëm peshk por heqin edhe stresin
Fashion
Si të shkëlqesh në përditshmëri, disa ide veshjesh unike për vajzat nga Java e Modës (Fotot)
Nga koka te këmbët me xhinse, shihni disa nga kombinimet më interesante të yjeve
“Ai më tha të dal nudo!”, Megan Fox shpjegon pse u shfaq gjysmë e zhveshur në tapetin e kuq
Sfilata ekstravagante e Dolce Gabannas/ Jennifer Lopez mahnit të gjithë me paraqitjen e saj
Fashion
Jeni të ftuar në një dasmë apo event tjetër? Ja si të visheni për të rrëmbyer të gjithë vëmendjen!
20 fustane nusërie që do ta shndërrojnë dasmën tuaj në një përrallë të vërtetë!
Stela e Për’puthen +40 ndahet nga Çimi? I thotë të gjitha me postimin e fundit (FOTO)
Modeli i çantave që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon!
Fashion
Përmbysje e trendit/ Modelet më ‘cool’ të thonjtë për këtë verë (Fotot)
Për punë apo për darkat buzë detit, 10 fustanet që ju duhen për këtë verë!
“Terapi drite”/ “Dolce & Gabbana sjell gjallëri në Javën e Modës në Milano
Praktike dhe moderne njëkohësisht/ Sandalet e vetme që do t’ju duhen këtë verë
Fashion
Rikthehen 3 modele ‘vintage’/ Bikinit që do të ‘pushtojnë’ plazhet këtë verë
Nga pushimet e saj ekzotike, Hailey Bieber vendos trendin e ri të bikinive (Fotot)
Bardh e zi në formë të brendshmesh/ Xhinset më të çuditshme që mund të keni parë ndonjëherë (Fotot)
Zyrtarisht verë! Cilat janë veshjet e plazhit që do pushtojnë sezonin? Kardashians zbulojnë trendin (Fotot)
Fashion
Artistët, që bënë ndryshimin drastik në flokët e tyre dhe mahnitën publikun (Fotot)
Jeni fansa të tatuazheve? Këto modele neoni, që ndriçojnë nuk duhet t’i humbisni!
Sezoni i fustaneve! Të famshmet na tregojnë cilat janë dhe si t’i kombinojmë modelet më në trend
Në fokus të çdo shtëpie mode, kush është ngjyra që do “sundojë” këtë sezon
Fashion
5 ngjyrat që duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj, pasi janë trendi i viteve të ardhshme
Rastet, kur vajzat e famshme parakaluan në tapetin e kuq me kostume dhe rrëmbyen tërësisht vëmendjen (Fotot)
Të gjithë sytë tek Bebe Rexha! Këngëtarja pozon topless dhe i vë flakën rrjetit