Fashion
(FOTO) Supermodelja nudo në metro, mbulohet vetëm nga një …
“Gucci” heq dorë nga zakonet
10 yjet që veshën fustane të vjetra dhe i lanë të gjithë pa fjalë (FOTO)
Fashion
Trendi i ri i VIP-ave jashtë karantinës (FOTO)
Modeli i flokëve që nuk del kurrë nga moda (FOTO)
Për herë të parë në histori, kopertina e “Vogue Italia” vjen bosh
Kostumet e nxehta dhe të shfrenuara në Instagram që nga Kendall Jenner deri tek Cecila Rodriguez
Fashion
Foto/ Modele jo siç jemi mësuar të shohim …
Miley modelon për Marc Jacobs/ Shkëlqen në krahë të motrave Hadid
Shqiptari në videoklipin e Selena Gomez (FOTO-VIDEO)
Java e modës në New York/ Trendet më të reja në pasarelë
Fashion
Epidemia nga Kina, pasoja edhe tek moda e lartë
I lë të gjithë pa fjalë, Trejsi Sejdini parakalon në Javën e Modës në Nju Jork (FOTO)
Prezervativë “firmato”…nga Saint Laurent!
Stilistja nxjerr në pah pjesët që grave u kërkohet t’i mbulojnë
Fashion
Fiton parà në Instagram, por s’është qenie njerëzore
Beyonce shfaqet mahnitëse në fustanin e kreatorëve të njohur nga Kosova
Fustanet më ikonike të kësaj dekade në “Oscars” (FOTO)
VIP-at mahnitin me veshjet në AMA 2019
Fashion
Sfilatë në Venecian e përmbytur. Stefano Ricci prezanton koleksionin vjeshtë-dimër 2020
“Perënditë” e muzikës latine, ja kush u vesh më bukur (FOTO)