Fotot/ I njëjti fustan i disa viteve më parë, rastet nga tapeti i kuq kur yjet befasuan publikun

25/08/2023 18:22

Disa personazhe të hollivudit kanë befasuar publikun kur kanë dalë në tapetin e kuq me të njëjtë veshje të viteve më parë.

Teksa të famshmit guxojnë vazhdimisht dhe stilimet dhe modele të reja veshjesh, disa të tjera i japin një mundësi tjetër atij fustanit gala që prej vitesh qëndron i varur në dollap.

Në Oscars dhe Vanity Fair nuk kanë qenë të rralla raste të tilla. Më poshtë ju listojmë disa nga rastet, që vërtetojnë se nuk keni gjithmonë nevojë për një veshje të re për t’u dukur bukur dhe për të marrë vëmendjen.

FOTO GALERI
1/18
Cate Blanchett 2014 vs 2019

Top Channel