Monumenti i harruar/ Bazilika e Bezistanit në Elbasan është kthyer në një gropë
19/04/2022 12:20
Lumi rrëmbeu 10-vjeçarin/ U zhduk në ujërat e lumit Fan, po e kërkojnë zhytësit e policisë
06/04/2022 15:11
Çmimet e ushqimeve/ Vaji duhet të shitet 321 lekë, sheqeri 123, mielli 90.5 lekë
06/04/2022 15:04
Me tren për te kisha e Laçit/ Pelegrinazh në kushte të vështira
05/04/2022 12:18
Vrasje në autostradë! Ekzekutohet Iljaz Çali, prokuroria ka dy pista hetimi
04/04/2022 11:58
Digjet në ecje automjeti në autostradën Fier-Vlorë, shpëton për mrekulli shoferi
22/03/2022 15:51
Poçarët e fundit! Zanati që po zhduket, të rinjtë nuk e mësojnë më
21/03/2022 12:35
Bujku italian në Shqipëri, mbjell grurë në fshatrat e Vlorës
21/03/2022 12:31
Studentëve iu rritën kostot! Rritja e çmimeve të ushqimeve dhe transportit po i prek të gjithë
19/03/2022 15:09
Drogë dhe dhunë në familje/ Policia arreston 9 persona, mes tyre një i shpallur në kërkim
19/03/2022 10:40
Kryeqyteti i listave! Kamza, atje ku të varfër janë edhe pronarët e listave
18/03/2022 19:43
“Vjedhje, falsifikim dhe dhunë në familje”/ Arrestohen 8 persona, katër prej tyre ishin shpallur në kërkim
18/03/2022 11:49
Vlorë/ Një i arrestuar dhe shtatë të tjerë të proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale
18/03/2022 09:55
Humb jetën një person në Bulqizë, pasi kishte shkuar për të prerë lëndë drusore në mal
18/03/2022 09:33
Sekuestrohen 4000 vepra arti në banesën e Artan Koçiut, arrestuar më parë për vjedhje dhe trafikim ikonash
17/03/2022 12:23
Tre persona arrestohen nga policia, pasi akuzohen për vjedhjen e tre banesave në Kamëz
15/03/2022 14:58
Policia arreston katër persona për vepra të ndryshme penale
15/03/2022 13:05
Plagosje, dhunë në familje dhe vjedhje/ Policia arreston 7 persona, shpall në kërkim një tjetër
15/03/2022 12:57
Blokuan rrugën Lezhë-Shkodër, arrestohet një person dhe procedohen penalisht dhjetë të tjerë
12/03/2022 09:35
Bllokuan rrugën Bulqizë-Peshkopi në shenjë proteste për rritjen e çmimeve/, policia arreston pesë persona dhe procedon penalisht 16 të tjerë
12/03/2022 09:24
Kanabisi/ Në tre vite hetime u goditën 5 grupe kriminale, arrestohen 35 persona (Emrat)
10/03/2022 16:25
U ndaluan për trafikim lëndësh narkotike, katër prej të arrestuarve mbërrijnë në policinë e Tiranës
10/03/2022 11:51
Biznes seksi i kamufluar si qendër masazhi, gjykata liron nga qelia Alban Dyrmishin
09/03/2022 12:18
“Favorizoi grupin kriminal Habilaj”/ Zbardhet vendimi i arsyetuar për ish-ministrin Saimir Tahiri
08/03/2022 12:38
Dënuar për përdhunim në Itali, policia shqiptare arreston 40-vjeçarin e shpallur në kërkim ndërkombëtar
08/03/2022 11:20
Pogradec/ Bixhoz dhe shpërndarje droge, policia arreston pesë persona dhe procedon penalisht 9 të tjerë
04/03/2022 12:43
Policia e Vlorës arreston një person dhe procedon penalisht katër të tjerë për vepra të ndryshme penale
02/03/2022 14:53
Dhunoi me sende të forta të moshuaren në Elbasan, policia arreston 39-vjeçarin dhe procedon penalisht djalin e tij të mitur
02/03/2022 14:45
“Një milion euro të falsifikuara në valixhe”/ Arrestohet bashkëpunëtori i kamerunasit që u kap në Rinas
24/02/2022 17:56
Kultivim narkotikësh, shkatërrim prone dhe rebelim i të burgosurve/ Arrestohet në Shkodër 39-vjeçari i shpallur në kërkim
20/02/2022 16:50