Vlorë/ Një i arrestuar dhe shtatë të tjerë të proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale
18/03/2022 09:55
Humb jetën një person në Bulqizë, pasi kishte shkuar për të prerë lëndë drusore në mal
18/03/2022 09:33
Sekuestrohen 4000 vepra arti në banesën e Artan Koçiut, arrestuar më parë për vjedhje dhe trafikim ikonash
17/03/2022 12:23
Tre persona arrestohen nga policia, pasi akuzohen për vjedhjen e tre banesave në Kamëz
15/03/2022 14:58
Policia arreston katër persona për vepra të ndryshme penale
15/03/2022 13:05
Plagosje, dhunë në familje dhe vjedhje/ Policia arreston 7 persona, shpall në kërkim një tjetër
15/03/2022 12:57
Blokuan rrugën Lezhë-Shkodër, arrestohet një person dhe procedohen penalisht dhjetë të tjerë
12/03/2022 09:35
Bllokuan rrugën Bulqizë-Peshkopi në shenjë proteste për rritjen e çmimeve/, policia arreston pesë persona dhe procedon penalisht 16 të tjerë
12/03/2022 09:24
Kanabisi/ Në tre vite hetime u goditën 5 grupe kriminale, arrestohen 35 persona (Emrat)
10/03/2022 16:25
U ndaluan për trafikim lëndësh narkotike, katër prej të arrestuarve mbërrijnë në policinë e Tiranës
10/03/2022 11:51
Biznes seksi i kamufluar si qendër masazhi, gjykata liron nga qelia Alban Dyrmishin
09/03/2022 12:18
“Favorizoi grupin kriminal Habilaj”/ Zbardhet vendimi i arsyetuar për ish-ministrin Saimir Tahiri
08/03/2022 12:38
Dënuar për përdhunim në Itali, policia shqiptare arreston 40-vjeçarin e shpallur në kërkim ndërkombëtar
08/03/2022 11:20
Pogradec/ Bixhoz dhe shpërndarje droge, policia arreston pesë persona dhe procedon penalisht 9 të tjerë
04/03/2022 12:43
Policia e Vlorës arreston një person dhe procedon penalisht katër të tjerë për vepra të ndryshme penale
02/03/2022 14:53
Dhunoi me sende të forta të moshuaren në Elbasan, policia arreston 39-vjeçarin dhe procedon penalisht djalin e tij të mitur
02/03/2022 14:45
“Një milion euro të falsifikuara në valixhe”/ Arrestohet bashkëpunëtori i kamerunasit që u kap në Rinas
24/02/2022 17:56
Kultivim narkotikësh, shkatërrim prone dhe rebelim i të burgosurve/ Arrestohet në Shkodër 39-vjeçari i shpallur në kërkim
20/02/2022 16:50
Shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, policia arreston dy persona në Tiranë. Pritet ekstradimi drejt Italisë dhe Zvicrës
16/02/2022 12:11
Bujqësia e pastër/ Fermeri nga Dimali tregon si i rrit bimët pa pesticide të dëmshme
14/02/2022 20:32
Gjirokastër/ Mori paratë në sportelin që ndahen pensionet, arrestohet në kohë rekord grabitësi i postës
11/02/2022 14:29
Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për prodhim narkotikësh, arrestohet në Greqi 33-vjeçari nga Korça
10/02/2022 14:37
Vrau kunatin në inaugurimin e shtëpisë, Prokuroria kërkon 30 vjet burg për Klajdi Shundin
10/02/2022 11:42
Vrau me thikë bashkëshorten, 56-vjeçari mbërrin në gjykatën e Fierit
09/02/2022 15:12
Ferdinand Rrushi do ekstradohet/ U arrestua për vrasje në Tiranë, por akuzohet për drogë në Itali
08/02/2022 19:57
E goditi 6 herë me thikë në gjoks dhe iku në kafe/ Bashkëshorti vrau gruan, e fshehu si vetëvrasje
08/02/2022 19:00
Ndihmoi një grua të kalojë më shumë se njëherë kufirin në Kakavijë, arrestohet 33-vjeçari
05/02/2022 15:04
Arrestohet një person dhe procedohen penalisht pesë të tjerë për vepra të ndryshme penale
05/02/2022 13:05
Video/ Tahiri del nga dera e pasme e gjykatës, makina e policisë e çon në burg
04/02/2022 18:16
Dhunoi djalin e tij fizikisht, policia arreston 41-vjeçarin në Durrës
03/02/2022 16:39