Guida TV

07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Toke e Eger"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Shqiperia Live"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:05
Telenovela "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne 5"
18:15
"Per’Puthen 3"
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Top Story"
22:30
"Procesi Sportiv"
00:00
Lajme e Moti
01:05
TOP TALK R
01:30
"Fiks Fare" R
02:30
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Shqiperia Live" R
05:07
"Ftese ne 5" R
06:15
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Toke e Eger"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Shqiperia Live"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:05
Telenovela "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne 5"
18:15
"Per’Puthen 3"
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Top Story, Balle per Balle me Sokol Ballen"
22:30
Serial "Dinastia" R
23:30
Serial "Friends" R
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:30
"Fiks Fare" R
02:30
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Shqiperia Live" R
05:07
"Ftese ne 5" R
06:15
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Toke e Eger"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Shqiperia Live"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:05
Telenovela "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne 5"
18:15
"Per’Puthen 3"
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Goca & Gra"
22:30
"Inside Story"
23:30
Serial "Friends" R
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:30
"Fiks Fare" R
02:20
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Shqiperia Live" R
05:07
"Ftese ne 5" R
06:15
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
09:50
Top Shop
10:00
Telenovela "Toke e Eger"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Shqiperia Live"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:05
Telenovela "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne 5"
18:15
"Per’Puthen 3"
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Top Story"
23:05
Serial "Friends" R
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:30
"Fiks Fare" R
02:30
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Shqiperia Live" R
05:07
"Ftese ne 5" R
06:15
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
09:50
Top Shop
10:00
Telenovela "Toke e Eger"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Shqiperia Live"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:05
Telenovela "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne 5"
18:15
"Per’Puthen 3"
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Me Ler te Flas"
23:00
Serial "Dinastia" R
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:30
"Fiks Fare" R
02:30
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Shqiperia Live" R
05:07
"Ftese ne 5" R
06:15
"Fiks Fare" R
07:00
INFO
07:15
Film Viz: "Blaze and the Monster Machines"
08:30
Serial "Friends"
10:00
Telenovela "Porta Rosa" R
12:00
Lajme e Moti
12:45
"Artkand 2"
14:00
"Balkan Project"
15:00
Lajme e Moti
15:45
"N’Shtepi T’Re 3"
16:50
"Hipokrati"
18:10
Serial "Grand Hotel" R
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Gjurme Shqiptare 8"
21:00
"A:Live:Night"
22:35
Serial "Friends" R
23:00
"Artkand 2" R
00:00
Lajme e Moti
01:05
"Balkan Project" R
02:00
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
Serial "Kojota" R
05:07
Film "Premium Rush
07:00
INFO
07:15
Film Viz: "The 7D
08:30
Serial "Friends"
10:00
"Top List"
12:00
Lajme e Moti
12:45
"E Diell"
19:30
Lajme e Moti
19:50
"Vitrina e Librit"
20:05
"Exclusive"
21:00
"Portokalli"
23:00
"Balkan Project" R
00:00
Lajme e Moti
01:05
"Top List" R
02:00
Serial "Amerikanet" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
Serial "Kojota" R
05:07
Film "Mr:Deeds