PS, ofertë për opozitën e re/ “Votoni Kodin, ndryshojmë kushtetutën”. Reagon ashpër PD: Sistemi, vetëm me referendum
09/07/2020 20:00
Denar Biba: Listat e hapura do të prodhojnë degradim të përfaqësimit politik në Parlament
09/07/2020 19:14
4 vota larg miratimit/ 3 deputetë të opozitës parlamentare pro Zgjedhores, Roshi: Kemi rezerva por…
09/07/2020 17:49
“Nxis të gjitha palët…”/ Mesazhi nga Gjermania: Parlamenti të miratojë marrëveshjen e 5 qershorit pa asnjë ndryshim
09/07/2020 17:42
‘I qëndrojmë marrëveshjes me opozitën’, PS: Kodin e ri Zgjedhor e votojmë më 23 korrik
09/07/2020 16:03
PS, ofertë për opozitën e re: Votoni Kodin, ndryshojmë kushtetutën/ PD: Veprimet e njëanshme
09/07/2020 15:28
Anëtarësia e PD rikthen të vjetrit/ Propozon Topallin, Mustafaj, por edhe Budinën dhe Gjekmarkajn
09/07/2020 15:25
Opozita braktis Kuvendin, Balla: Nuk mund të na bëni presion…listat nuk janë tabu për ne
09/07/2020 15:02
Opozita braktis Kuvendin pas ftesës së Murrizit: Hajde shkojmë në referendum, keni hapur ankandin! Harrojini 84 vota për të mbajtur këtë kod zgjedhor
09/07/2020 14:46
PD-qeverisë: Çdo veprim i njëanshëm do të përbënte prishje të marrëveshjes konsensuale të 5 qershorit
09/07/2020 14:23
Letërnjoftimet/ Lleshaj: Përfitojnë mbi 200 mijë shqiptarë…
09/07/2020 14:17
Oferta e Ballës: Votojmë kodin, pastaj ndryshimet kushtetuese
09/07/2020 14:17
Shkrirja e ambasadës në Athinë/ Balla: Vendim i fortë, por i domosdoshëm!
09/07/2020 14:06
“U morën me flokët e vetullat e saj”/ Rritja e infektimeve me Covid-19, Ilir Beqja i kërkon falje nga Kuvendi shefes së spitalit Infektiv, Najada Çomos
09/07/2020 14:06
“Nga e nxorët pagesën 17.4 euro?” Koncesioni për aksin Milot-Fier, Balluku: Për ata që s’duan të paguajnë do të ketë rrugë alternative
09/07/2020 13:56
“A i duan listat e hapura?”, Spiropali: PS-ja është gati, tani le të flasë Basha dhe Kryemadhi
09/07/2020 13:27
“Alo, Edi jam”/ Pse u lejua mesazhi zanor i kryeministrit? Kreu i AKEP: S’e kontrollojmë ne kontekstin
09/07/2020 13:20
Ministri i rindërtimit, Ahmetaj: 40 shkolla hapen në nëntor, si do investohen paratë e ndërkombëtarëve
09/07/2020 13:15