“Konsesus jo i zakonshëm mes opozitës dhe shumicës!”/ Komisioni hetimor për ‘TIMS’, BIRN: Miratohen të gjitha kërkesat për informim drejtuar institucioneve
19/04/2024 18:16
Deputeti i PD ngre shqetësimin: Po ulet numri i kafshëve të buta që mbarështohen në Shqipëri, po mbarojnë produktet vendase
19/04/2024 17:55
Komisioni i posaçëm për “Dezinformimin”, Nikolla letër krerëve të grupeve parlamentare: Caktoni anëtarët përbërës
19/04/2024 17:09
Kryetarja e OSBE në Shqipëri ia thotë në sy Metës: Mbështesim SPAK, gjyqësori është i pavarur dhe nuk merr urdhra nga askush!
19/04/2024 17:07
Protesta e opozitës dhe hedhja e bombave molotov drejt Bashkisë së Tiranës, reagojnë ndërkombëtarët: Dënojmë dhunën! Akte të tilla nuk kanë vend në demokraci
19/04/2024 16:35
Protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, Ambasada Italiane: Dhuna nuk është në asnjë mënyrë e justifikueshme
19/04/2024 15:47
Hedhja e molotovëve drejt Bashkisë së Tiranës/ Prezenca e OSBE-së në Shqipëri: Protesta paqësore është akt demokratik legjitim, dhuna jo
19/04/2024 15:23
“Sa kohë u humb nga ata që iu vunë kundër”, Rama inspekton punimet në Velierën e Durrësit: Këtu do të organizohen evente gjatë natës në verë
19/04/2024 14:46
Protesta e dhunshme e opozitës para Bashkisë së Tiranë/ Ambasada Britanike: Dënojmë aktet e frikësimit, përdorimi i koktejve molotov nuk kanë vend në demokraci
19/04/2024 14:44
Pas BE, reagon edhe Ambasada Amerikane: Dënojmë aktet e dhunës në protestën para Bashkisë së Tiranës
19/04/2024 13:54
Delegacioni i BE në Tiranë reagon pas protestës para Bashkisë së Tiranës: Dënojmë fort dhunën, akte të tilla nuk kanë vend në një shoqëri demokratike
19/04/2024 13:49
“Xhelozia e deputeteve të PS për fjalimin tim për Spiropalin”, satira e Gjekmarkajt: Lideri Muli më kritikoi kur Vokshit nuk i thashë “shefe Albana”
19/04/2024 13:00
Godina parkimi me 400 vende në Durrës, pritet të përfundojë brenda vitit! Rama inspekton punimet
19/04/2024 12:43
Krisja mes Rithemelimit dhe Partisë së Lirisë në protestën para Bashkisë, Tedi Blushi: Opozita t’i prijë popullit, jo të fshihet mes kaçubeve
19/04/2024 12:07
“Kaq ishte e gjitha, Ervin”, rikthehet normaliteti në komisionin hetimor të TIMS. Gogu: Vullnet për të hetuar, kursejmë retorikën politike
19/04/2024 11:08
Kërkesa për informacion në SPAK/ Naço kundër PS: Prokuroria nuk mund të japë llogari para nesh! Salianji: S’po çojmë bomba
19/04/2024 11:06
“Shiko ikët prapë, e keni ves! Protestën e kemi ne, ju jeni më të gëzuar”, Salianji përplaset me Gjylametin në komisionin hetimor të TIMS
19/04/2024 10:57
“Ja pse Beleri nuk mund të betohet për herë të dytë edhe nëse bëhet eurodeputet”, ish-prokurori Shkëlqim Hajdari: Do të jetë rast unikal sepse…
19/04/2024 10:51
Beleri kandidat në Greqi për eurodeputet, Babaramo: Figura e ekstremit të djathtë grek, një njeri me 4 klasë shkollë që e flet greqishten copë-copë
18/04/2024 22:46
“Meta vrau parimin e prezumimit të pafajësisë”, Vangjeli për akuzat e kreut të PL-së ndaj SPAK dhe Dumanit: Po kërkon të gjejë alibi për atë që mund të ndodhë
18/04/2024 21:31
Hetimi pasuror në hark kohor 30 vite, çfarë e shqetëson Metën që shpërthen ndaj SPAK? Gazetarja zbulon detaje nga dosja: Vjehrra e tij ka një telefon që…
18/04/2024 21:25
Kuvendi miraton katër projektligje, mazhoranca dhe opozita bashkojnë votat për marrëveshjen me Kolegjin e Evropës
18/04/2024 21:03
“Europa më larg se ura e Qabesë”, ironia e Gjekmarkajt në Kuvend: Magneti intrigues nuk e tërheq qeverinë shqiptare, muri i korrupsionit pengon valët
18/04/2024 19:42
Sondazhi, shqiptarët 79.4% pro SPAK/ Mbështetja e SHBA ndaj Prokurorisë së Posaçme, votuan rreth 6 400 vetë në top-channel.tv
18/04/2024 19:41
“Privilegj të punojmë krah për krah me shqiptarët”, Wisner vlerëson punën e SPAK: Drejtësisë ka ndërmarrë veprime kundër politikanëve të korruptuar
18/04/2024 19:32
Berisha në krye të PD? A do të ndryshojë SHBA qasje ndaj personave non-grata? Përgjigjet i dërguari me punë në Tiranë
18/04/2024 19:12
“Dezinformimi, sfidë e vërtetë”, Wisner për komisionin e posaçëm kundër informacionit të rremë: Të punohet me aleatët e NATO-s! Respektimi i lirisë së medias, thelbësor
18/04/2024 19:12
“Beleri do sjellë më shumë humbje se fitim për ne”, media e njohur greke: E shkuara e errët e tij dhe vrasja e ushtarëve shqiptarë, Agimi i Artë e ka…
18/04/2024 18:58
Kërcënimet e Metës ndaj Dumanit, i ngarkuari me punë i SHBA në Tiranë: E ardhmja e vendit, jo te njerëzit e përfshirë në korrupsion
18/04/2024 18:20
Kryemadhi bën hapa mbrapa dhe del në krah të Metës: Më ka sulmuar si politikane, jo si bashkëshorte. Jam dakord me të për kapjen e SPAK
18/04/2024 17:18