Formula 1/ “Tërhiqem në fund të sezonit”, katër herë kampioni i botës merr vendimin final
28/07/2022 13:46
Valteri Bottas niset i pari në Interlagos, çfarë rikuperimi nga Hamilton
13/11/2021 23:38
Verstappen fiton “Formula One Sprint”, niset i pari në Silverstone
18/07/2021 00:53
Verstappen “mbret” në Francë, i merr fitoren anglezit Hamilton 2 xhiro para fundit!
20/06/2021 22:58
Gara e Kanadasë hiqet nga kalendari, zëvendësohet nga Çmimi i madh i Stambollit
29/04/2021 00:32
Red Bull prezanton pilotin e ri, do garojë bashkë me Verstappen
20/12/2020 01:55
Formula 1/ Verstappen në ‘Pole’ në Abu Dhabi
13/12/2020 02:20
Dolën në fushë me vonesë, UEFA dënon Totenhamin dhe Mourinhon
13/11/2020 20:42
Liga Franceze/ Kean e Mbappe nga dy gola, PSG “shëtit” me Dijonin, fitore edhe për Marseille
25/10/2020 00:58
Leclerc paralajmëron tifozët: Edhe sezoni i ardhshëm pritet të jetë i vështirë
09/10/2020 23:29
Honda braktis Formula 1, humbja e shikueshmërisë çon në reduktimin e shpenzimeve
03/10/2020 01:59
Një Schumacher në Formula 1, Mick do debutojë në Gjermani
30/09/2020 14:33
Mercedes-Hamilton, rinovimi deri në 2023 në Gjermani
29/09/2020 18:45
Dueli i F1 në Mugello/ Lewis Hamilton në ‘Pole Position’
13/09/2020 01:57
Formula 1/ Hamilton vendos rekord, Vettel divorc me Ferrarin
18/08/2020 00:54
Mercedesi pa rivalë, Hamilton “pole” në Çmimin e Madh të Spanjës
15/08/2020 17:52
Red Bull vs. Mercedes/ Botërori i F1 nis me polemika
04/07/2020 12:28
Formula 1 në Portugali! Portimao mund të presë 2 gara
15/06/2020 12:29
Asnjë rast pozitiv, Milani nga e hëna vijon stërvitjen në grup
24/05/2020 00:16
Leclerc përshëndet Vettelin, Ferrari i gjen menjëherë zëvendësuesin
13/05/2020 07:12
“Divorc” me Vettel, s’ka rinovim me Ferrarin pas 2020
12/05/2020 16:40
Edhe Çmimi i Madh i Hungarisë pa tifozë
02/05/2020 23:50
Quo Vadis Formula 1! Tani mendohet anulimi i sezonit
17/04/2020 11:08
Ndërron jetë legjenda e Formula 1
12/04/2020 13:33
Formula 1 ul pagat/ Nuk ka më gara dhe reklama, McLaren dorëzohen të parët
02/04/2020 16:01
Hamilton qetëson tifozët: Nuk jam pozitiv me Covid-19
21/03/2020 13:13
‘Tur force dhe spostime datash’, kalendar i ri në Formula 1
18/03/2020 03:08
Spanjë, trajneri 21 vjeçar ndërron jetë nga koronavirus
17/03/2020 01:15
Ecclestone jep vota/ F1, Leclerc, Hamilton dhe Ferrari
16/03/2020 18:48
Akuza për mashtrim, FIA heton Ferrarin
21/11/2019 06:10