Një turk për kuqezinjtë, Kurtulan zgjodhi Shqipërinë para Turqisë dhe Maqedonisë së Veriut
19/11/2022 15:29
Surprizat e Kombëtares/ Kuqezinjtë sërish të përgjysmuar, mungojnë emra të mëdhenj
14/11/2022 10:48
“Kam energji, dua të qëndroj”, Reja: Solistët ta harrojnë Kombëtaren, çfarë i thashë Dukës
22/10/2022 14:20
“Babai ma ka vendosur kusht ta çoj Shqipërinë në Botëror”, rrëfehet Armando Broja
29/09/2022 16:55
Reja: Si ia dalim në Izrael, harmonia nuk i ka munguar kurrë Shqipërisë
17/09/2022 13:34
PSG vazhdon “gjuetinë” ndaj emrave të mëdhenj, me parametër zero
28/01/2022 23:33
Duka-Xhakës: E ke përmbushur misionin, nuk kemi zëvendësues për ty
16/11/2021 18:27
Laçi: Golat e shpejtë na dëmtuan psikologjikisht, më vjen keq për tifozët
12/11/2021 23:50
Cikalleshi: Goli i parë na shokoi, vendosi kualiteti i Anglisë
12/11/2021 23:44
Humbja 5-0 ndaj Anglisë, flet Reja: E pamundur të reagonim, Anglia shumë e fortë fizikisht
12/11/2021 23:40
Hysaj analizon humbjen: Ja ku gabuam ndaj Anglisë
12/11/2021 23:23
Angli-Shqipëri/ Formacioni zyrtar, Berisha ulet në stol, qindra tifozë kuq e zi “Wembley”
12/11/2021 19:33
E pëson Shqipëria, Polonia shënon golin e parë në “Air Albania”
12/10/2021 22:21
Kombëtarja niset në Hungari/ Të shtunën në mbrëmje ndeshja e vlefshme për botërorin
08/10/2021 12:22
Kombëtarja nis stërvitjen/ Mes mungesave dhe dëmtimeve përgatiten për Hungarinë dhe Poloninë
05/10/2021 12:40
Xhaka refuzon kombëtaren/ Mesfushori i përgjigjet negativisht trajnerit Reja
26/08/2021 16:23
Shqipëria gati për miqësoret/ Balaj e Çekiçi flasin për sfidat me Uellsin dhe Çekinë
28/05/2021 20:02
Edy Reja shpall listën për miqësoret e qershorit, Strakosha jashtë, grumbullohet Sherri
26/05/2021 11:14
Kualifikueset Euro 2023/ Kombëtarja shqiptare sërish në grup me Kosovën dhe Anglinë
28/01/2021 15:59
“Shpresat” për eleminatoret, pikët ngjisin të rinjtë shqiptarë një vazo më lart
12/12/2020 03:46
Kalendari i kuqezinjve/ Botërori, Shqipëria e nis dhe e mbyll me Andorrën
09/12/2020 01:48
Memushaj pas fitores: Gabuam, por objektivin e arritëm, kjo Kombëtare e fortë
18/11/2020 23:45
Procesi Sportiv – Reja ankohet për cilësinë e fushës në Air Albania/ Sinemati dhe Redi Jupi komentojnë deklaratën e trajnerit
17/11/2020 00:33
(Video)/ Ja si i motivon trajneri Bushi, lojtarët e Shpresave përpara ndeshjes ndaj Anglisë
14/11/2020 19:01
Trajneri i Kombëtares U21, Bushi sërish pozitiv
14/11/2020 17:37
​Shqipëria U21 mposht Kosovën U21, vendimtar goli i Çokajt
13/11/2020 21:01
Shqipëria triumfon në ‘vëllazëroren’ ndaj Kosovës, shkëlqen Uzuni
11/11/2020 17:53
Shqipëria dyfishon rezultatin ndaj Kosovës, Uzuni në superformë
11/11/2020 17:27
Shqipëria kalon në avantazh ndaj Kosovës
11/11/2020 16:35
Bushi publikon listën e Shpresave: Kemi kualitet, nuk do të qaj, por të do fitoj!
10/11/2020 18:38