Mbrojtësi i Kombëtares, Kumbulla rezulton me Covid-19
10/11/2020 18:01
Reja: S’e doja miqësoren me Kosovën, për Kumbullën kemi ende shpresë
10/11/2020 17:00
Reja: Të martën shohim cilët lojtarë do vijnë, mund të ndryshojmë edhe skemën
07/11/2020 13:13
Reja shpall listën e futbollistëve për ndeshjet e nëntorit
07/11/2020 11:03
Shqipëria ndryshon kundërshtarin nga Covid, zgjedh Kosovën për miqësoren e radhës
28/10/2020 10:28
Rënditja e FIFA-s/ Kombëtarja zbret në vendin e 69-të
22/10/2020 12:06
U-20 dhe U-19 nisin grumbullimin, Biturku dhe Dede vëzhgojnë talentet
20/10/2020 13:55
Reja: Duhet të gjejmë golin, në 2 ndeshjet e radhës synojmë 6 pikë për kreun e grupit
14/10/2020 20:37
Mbyllet pa gola ndeshja me Lituaninë, Shqipëria ka harruar të fitojë
14/10/2020 19:52
Vijon beteja ligjore për titujt e hequr, Juventus apelon vendimin në TAR
14/10/2020 19:08
Mbyllet pa gola pjesa e parë, Shqipëria dy shanse të arta për gol
14/10/2020 18:47
Shqipërisë i mohohet një penallti, arbitri ndëshkon Laçin për kontestim
14/10/2020 18:28
Formacioni zyrtar ndaj Lituanisë, 3 ndryshime dhe 1 debutim
14/10/2020 17:11
Zyrtare, Migjen Basha rikthehet në Europë, firmos me Xamax
12/10/2020 21:44
Sfida me Lituaninë/ Trashi e Seferi, shpresë për fitore
12/10/2020 17:42
Berisha: Shqipëria mbetet favoritja e grupit, Kazakistani i fortë, por fitojmë ne
11/10/2020 00:11
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët, edhe barazimi rezultat pozitiv
10/10/2020 23:28
Kombëtarja në Almaty, për përballjen me Kazakistanin
10/10/2020 12:51
Kuqezinjtë mbërrijnë në Almati pas 7 orësh udhëtim, Reja i nxjerr menjëherë në stërvitje
09/10/2020 20:33
Sfidat e Kombëtares / Manaj e Bare :Duhet t’i fitojmë
07/10/2020 14:32
6 lojtarë të Kombëtares nuk lejohen të vijnë nga klubet e tyre, emergjencë portierësh
05/10/2020 15:51
Zyrtare/ FSHF konfirmon ndeshjen me Armeninë pavarësisht trazirave
02/10/2020 12:12
U21 shënon tjetër fitore/ Shpresat mundin Andorën, pas 8 ndeshjesh ndodhen në vendin e 3 me 11 pikë
09/09/2020 00:17
Broja: Jam i kënaqur për debutimin, besoj shumë te kjo skuadër
07/09/2020 23:52
Sadiku: Ndikoi lodhja e ndeshjes së parë, me VAR do kishim marrë penallti
07/09/2020 23:38
“Gabuam në manovrën sulmuese”- flet kapiteni Hysaj
07/09/2020 23:25
Humbja ndaj Lituanisë/ Flet Edi Reja pas takimit: E prisja një ndeshje të vështirë, por …
07/09/2020 23:19
Hadërgjonaj: Të gjithë jemi krenar për nga vijmë
19/11/2019 11:30
Shqipëri-Francë/ Tolisso shënon në aksionin e parë
17/11/2019 21:03
Foto/ Gati për ndeshjen Shqipëri-Francë, përgatitjet e fundit në stadiumin e ri Air Albania
17/11/2019 20:35