Shqipëria dyfishon rezultatin ndaj Kosovës, Uzuni në superformë
11/11/2020 17:27
Shqipëria kalon në avantazh ndaj Kosovës
11/11/2020 16:35
Bushi publikon listën e Shpresave: Kemi kualitet, nuk do të qaj, por të do fitoj!
10/11/2020 18:38
Mbrojtësi i Kombëtares, Kumbulla rezulton me Covid-19
10/11/2020 18:01
Reja: S’e doja miqësoren me Kosovën, për Kumbullën kemi ende shpresë
10/11/2020 17:00
Reja: Të martën shohim cilët lojtarë do vijnë, mund të ndryshojmë edhe skemën
07/11/2020 13:13
Reja shpall listën e futbollistëve për ndeshjet e nëntorit
07/11/2020 11:03
Shqipëria ndryshon kundërshtarin nga Covid, zgjedh Kosovën për miqësoren e radhës
28/10/2020 10:28
Rënditja e FIFA-s/ Kombëtarja zbret në vendin e 69-të
22/10/2020 12:06
U-20 dhe U-19 nisin grumbullimin, Biturku dhe Dede vëzhgojnë talentet
20/10/2020 13:55
Reja: Duhet të gjejmë golin, në 2 ndeshjet e radhës synojmë 6 pikë për kreun e grupit
14/10/2020 20:37
Mbyllet pa gola ndeshja me Lituaninë, Shqipëria ka harruar të fitojë
14/10/2020 19:52
Vijon beteja ligjore për titujt e hequr, Juventus apelon vendimin në TAR
14/10/2020 19:08
Mbyllet pa gola pjesa e parë, Shqipëria dy shanse të arta për gol
14/10/2020 18:47
Shqipërisë i mohohet një penallti, arbitri ndëshkon Laçin për kontestim
14/10/2020 18:28
Formacioni zyrtar ndaj Lituanisë, 3 ndryshime dhe 1 debutim
14/10/2020 17:11
Zyrtare, Migjen Basha rikthehet në Europë, firmos me Xamax
12/10/2020 21:44
Sfida me Lituaninë/ Trashi e Seferi, shpresë për fitore
12/10/2020 17:42
Berisha: Shqipëria mbetet favoritja e grupit, Kazakistani i fortë, por fitojmë ne
11/10/2020 00:11
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët, edhe barazimi rezultat pozitiv
10/10/2020 23:28
Kombëtarja në Almaty, për përballjen me Kazakistanin
10/10/2020 12:51