Tmerri i Hamasit, një mësim për politikanët populistë
12/10/2023 09:30
Shenoll Muharremi: Edi Rama është shqiptari i vetëm aktualisht në botë që mendon me kokë të qetë dhe pa emocione
03/10/2023 17:22
Dr. Arben Ramkaj: Censusi, besimi dhe kombi
22/09/2023 22:05
Pse Gjermania duhet të dërgojë tanket Leopard në Ukrainë?!
22/01/2023 09:46
Ka ardhur koha përsëri për ndryshim në Shqipëri!
01/06/2022 22:14
Alo policia, hajde na ndihmo të shkarkojmë 20 ton banane!
03/01/2022 13:24
Krundet…/ Opinion nga Anila Hoxha
26/12/2021 18:44
Balla nga Washingtoni: SHBA mbështesin fillimin e bisedimeve për anëtarësim të Shqipërisë në BE
08/12/2021 09:19
Mësojeni një polic se gazetari një ditë do jetë aty për të treguar edhe historinë e tij!
07/11/2021 09:57
Gjuetia e kryepleqve dhe dorëzimi i vulës në Kuç
27/08/2021 09:36
Droga dhe burgu…
26/08/2021 13:04
Adrian Shtuni: Refugjatët afganë, dhuna ndaj grave, dhe ne
24/08/2021 18:45
Kabineti i Ebrahim Raisi-t: Një Grupim Jo-Popullor për një Mision të Pamundur
21/08/2021 20:22
Eksperti Adrian Shtuni: Dy fjalë për refugjatët afgane në Shqipëri e Kosovë…
18/08/2021 17:11
Pse Afganistani në këtë situatë sot?
17/08/2021 10:02
Heronj pa emër
12/08/2021 16:13
A është Ebrahim Raisi Shpëtimtari i Regjimit Iranian?
09/08/2021 20:20
41 biss/ Dy ndërtesa me katër të burgosur. Dikur ministrja e Drejtësisë premtoi izolimin e 270 të dënuarve
09/08/2021 19:25
33 vjet më parë, isha në të njëjtën dhomë me presidentin e ri të Iranit kur ai votonte për ekzekutimin e të burgosurve politikë
05/08/2021 14:46
Berishën nuk e ndëshkuan si anti-amerikan!
03/08/2021 11:24
“Skandali i madh mund të zbulohet në Prokurorinë e Elbasanit”/ Anila Hoxha: Viktor Ymeri mund të hapë kutinë e Pandorës, ja si funksionojnë kartelat fiktive të punësimit
21/06/2021 13:28
“SPAK nuk mund të vijojë me komunikim alla nallbançe”, Anila Hoxha: Publiku do informacion, drejtuesit vijnë e ikin, institucionet mbeten
19/06/2021 16:42
Çfarë do të thotë për Ballkanin, presidenca e Joe Bidenit
17/12/2020 11:26
Mjekët e “këtyre” dhe të “atyre”
25/11/2020 18:46
Sfida jonë!
28/05/2020 22:20
Do qash dy orë!   Majmunëria e “social media” në një film!
10/04/2020 20:05
EDITORIAL/ Gjyshër, iu duam ndaj rrini në shtëpi
22/03/2020 19:45
Nga Marin Mema- Letër për JU shqiptarët e mi !
20/03/2020 22:26
Koment-Kur e gjitha kjo të ketë mbaruar!
19/03/2020 21:41
Ditari i një farmacisti
17/03/2020 11:09