Fashion
Njihuni me tendencat e modës pranverë-verë 2023
Gjashtë burrat e veshur më stil, që do t’ju frymëzojnë në vitin 2023
Mëngët prej tyli do të jenë kryefjala e modës për vitin 2023
Fashion
Veshjet më ekstravagante të artistëve në tapetin e kuq për vitin 2022
Kush është brandi që po arrin sukses ndërkombëtar? Koleksioni “Filiz” by Ola Gjoka flet shqip përpara mijëra syve në Times Square!
Pse duhet të keni patjetër një këmishë-xhaketë në gardërobën tuaj
Rikrijimi i traditës/ Sfilatë e stilistëve nga Shqipëria dhe Kosova
Fashion
Një vlerësim i madh për stilin që nuk njeh moshë!
Kjo fjongo është aksesori më ‘In’ i momentit për një mbrëmje elegante!
Shtatë tendencat e çantave të dimrit 2022 që nuk duhet t’i mungojnë gardërobës suaj
Elton Ilirjani bashkohet me Cardi B dhe emra ndërkombëtarë, në pritje të “Art Basel”
Fashion
Rikthehet trendi i viteve 2000! Vishni një fund mbi pantallona dhe do të dukeni kaq ‘in’ këtë sezon!
Gjashtë sekrete për t’u veshur ngrohtë dhe bukur këtë dimër
Irina Shayk në ‘botën e çudirave’/ Modelja shkon me bluzë të përditshme në sfilatën e Swarovski-t!
Foto/ Chanel “ngre” temperaturat, shtëpia franceze e modës prezanton koleksionin e ri në plazh
Fashion
Njihuni me trendet kryesore të veshjeve dhe aksesorëve për vitin 2023
Dimri po afrohet dhe ne sapo ju gjetëm çizmet më ‘IN’ të këtij sezoni
Janë komentuar negativisht/ Sot pulovrat në modë më shumë se kurrë më parë
Për tapetin e kuq, gjithçka! 150 orë për të realizuar veshjen e aktores Taylor Russell
Fashion
Detajet e veçanta në pjesën e pasme i bëjnë këto fustane madhështore (Foto)
Foto/ Levi’s të shekullit të 19-të shiten në ankand me çmimin marramendës
Njëra më rrëzëllitëse se tjetra, Heidi Klum pozon me vajzën e saj me të brendshme
Mund të jetë ngjyra më trend e sezonit por Meghan Markle refuzon të dalë në publik e veshur me të
Fashion
Modele si zombi dhe pasarela në pellg me baltë, Balenciaga “shokon” sërish me risitë (Foto+Video)
U shit me çmim rekord në ankand, ja sa kushtoi çanta e Hermes
Java e Modës në Paris, Dior kthen takat dhe korsenë në “fuqinë ironike të veshjes”
Gjashtë tendenca të pasarelave të modës vjeshtë-dimër 2022 që të gjithë duhet t’i dinë
Fashion
“Faleminderit që ke veshur ngjyra kaq të mrekullueshme”/ Java e Modës në Londër nderon Mbretëreshën Elizabeth II
Frymëzohet nga më i miri! Olivia Wilde shkëlqen me këtë look, i cili na kujton dikë….
Emmys 2022/ Veshje klasike dhe elegante, moda më e mirë nga tapeti i kuq (Foto)