Lajmi i fundit
Lajm i fundit! Plagoset me thikë 33-vjeçari në fshatin Novoselë

Janë komentuar negativisht/ Sot pulovrat në modë më shumë se kurrë më parë

21/10/2022 16:11

Qoftë i thjeshtë dhe elegant, i gjerë apo i zakonshëm, një triko elegante është një element kryesor i veshjeve tona gjatë këtij sezoni dhe çelësi për një gardërobë të shkëlqyer trans-sezonale.

Nga uniformat e shkollës deri te dollapi i gjyshes suaj, pulovrat nuk kanë pasur gjithmonë vëmendje. Por, vitet e fundit, është bërë një pjesë thelbësore e garderobave tona trans-sezonale, falë tërheqjes së saj të lehtë për t’u veshur.

Ndërsa i afrohemi sezonit të dimrit, kjo bluze e thjeshtë merr një rëndësi të re, duke ofruar prakticitet me pak mirëmbajtje.

Visheni atë me fustane, pantallona të përshtatura dhe funde të gjata. Për një opsion të këndshëm dhe të spikatur, shikoni te ‘The Elder Statesman’.

Pulovra shumëngjyrëshe e kashmirit “Mix N Marl” përmban nuanca të larmishme rozë, jeshile dhe blu. Një pulovë me vija do të duket sensacionale me aksesorë të guximshëm.

Clements Ribeiro

£829.17

Përndryshe, pulovra e Gucci ‘Love Parade’ është një domosdoshmëri për maksimalistët dhe mund të vishet me çdo gjë, nga fundet deri tek xhinsi. Nëse stili juaj anon drejt pjesëve më klasike, merrni parasysh pulovrën e Chloé-s. Kombinojeni ate me pantallona të përshtatura. Ndërkohë, pulovra ‘Scarlet’ e Khaite do t’ju çojë pa mundim nga dita në natë me shtimin e një fustani të hollë.

JW Anderson

£450

Khaite

£958.33

Top Channel