Kush është brandi që po arrin sukses ndërkombëtar? Koleksioni “Filiz” by Ola Gjoka flet shqip përpara mijëra syve në Times Square!

27/12/2022 17:24

“OG”by Ola Gjoka, më 25 dhjetor ka pushtuar “Times Square ne NYC” si brandi i parë shqiptar që flet shqip dhe shihet nga sytë e miliona qytetarëve dhe turistëve.

Mes elegancës ,enigmës dhe bukurisë shqiptare, koleksioni artistik “Filiz” bëhet i pari koleksion mode që shfaqet në “Billboard”.

Po të hyni në profilin e brandit, shikoni një koleksion të kuruar në detaj, i pari i këtij lloji në Shqipëri!

“OG” by Ola Gjoka dhe sukseset e linjës kanë nisur më parë me  personazhe me ndikim të madh në botën e artit ndërkombtar që shkëlqejnë me krijimet “OG”.

Këngëtarë, showgirl, blogger me mbi 10 milionë ndjekës në llogarit e tyre të “Instagramit” përzgjedhin dizajnet e brandit!

FOTO GALERI
1/5

Top Channel