Fashion
Këpucët më trendi të sezonit po presin për ju që t’i bëni tuajat
Si të krijoni një garderobë që i reziston kohës …
Gjashtë ligjet e arta të modës thënë nga kryeredaktorja e famshme e “Vogue”!
Fashion
Disa nga veshjet më të mira në Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia (Fotot)
Ndjekësit në rrjet kanë vetëm një pyetje, si i vesh Lila Moss çorapet?!
Ngjyra që do të mbizotërojë këtë vit u përket grave me karakter të “hekurt”
Kombinohen me gjithçka, por lehtësisht bëhen pis/ Si të kujdeseni për atletet e bardha
Fashion
Godet sërish! Balenciaga nxjerr në treg çantën në formë qeseje mbeturinash, me çmim marramendës
“Barbiecore”, trendi në mbarë botën, tani përqafohet edhe nga showbiz-i shqiptar!
Ky model flokësh kaq ekzotik po ‘çmend’ vajzat e showbiz-it tonë
Historiku i body-t të famshëm që frymëzoi Jennifer Lopez dhe Beatrix Ramosaj
Fashion
Këtë model rroba banjosh e kanë përqafuar të gjitha vajzat e showbiz-it
Çfarë duhet të vishni për pushime këtë verë?!
Fotot/ Dizenjot që s’duhet të mungojnë në gardërobën tuaj këtë verë
Do të dukeni magjepsëse, cila ngjyrë është trend i këtij viti (Fotot)
Fashion
Si të dukeni në stil dhe njëkohësisht të jeni ngrohtë gjatë daljeve në këto ditë të ftohta (Fotot)
Për mirë apo keq, këta të famshëm befasuan me veshjet në tapetin e kuq, që duken ndryshe nga pasarelat e modës
Gratë në pritje të ëmbël që guxuan në tapetin e kuq dhe rrëmbyen gjithë vëmendjen
E zhveshur dhe e mbuluar me gjak/ Kylie Jenner i tmerron të gjithë në promovimin e linjës kozmetike (Fotot)
Fashion
Pasioni për peshkimin/ Vlonjatët nuk kapin vetëm peshk por heqin edhe stresin
Si të shkëlqesh në përditshmëri, disa ide veshjesh unike për vajzat nga Java e Modës (Fotot)
Nga koka te këmbët me xhinse, shihni disa nga kombinimet më interesante të yjeve
“Ai më tha të dal nudo!”, Megan Fox shpjegon pse u shfaq gjysmë e zhveshur në tapetin e kuq
Fashion
Sfilata ekstravagante e Dolce Gabannas/ Jennifer Lopez mahnit të gjithë me paraqitjen e saj
Jeni të ftuar në një dasmë apo event tjetër? Ja si të visheni për të rrëmbyer të gjithë vëmendjen!
20 fustane nusërie që do ta shndërrojnë dasmën tuaj në një përrallë të vërtetë!
Stela e Për’puthen +40 ndahet nga Çimi? I thotë të gjitha me postimin e fundit (FOTO)
Fashion
Modeli i çantave që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon!
Përmbysje e trendit/ Modelet më ‘cool’ të thonjtë për këtë verë (Fotot)
Për punë apo për darkat buzë detit, 10 fustanet që ju duhen për këtë verë!