Fashion
Kombinimi në trend i bluzave ‘oversize’ dhe çizmeve të gjata që ‘fiksoi’ të famshmit (Fotot)
Këta të famshëm zgjodhën veshjet e modeleve me linja ‘perfekte’ dhe dallimi është shumë i madh (Fotot)
Ju pëlqen stili i grave franceze? Disa sekrete që do t’ju ndihmojnë të dukeni gjithnjë elegante
Fashion
“Golden Globes 2021″/ Nuk i rezistuan tapetit të kuq, yjet pozojnë të veshur nga shtëpia (Fotot)
“Parashikoj një ‘ringjallje’ të veshjeve”/ Giorgio Armani prezanton koleksionin e ri
Cilat janë trendet e thonjve për këtë pranverë (Fotot)
Këto gra vendosën të ndryshojnë totalisht ‘look’ dhe rezultatet janë fantastike (Fotot)
Fashion
Këta të famshëm, meshkuj dhe femra u veshën njësoj në tapetin e kuq, kush duket më bukur vendoseni ju
Para takimit të ardhshëm në parukeri/ Mësoni cilat janë gabimet me ngjyrën e flokëve që ju bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë
Mjaltë që derdhet mbi trup/ Kim Kardashian prezanton produktet e reja në mënyrën e saj origjinale…
Veshjet më të shtrenjta që të famshmit kanë veshur ndonjëherë, çmime marramendëse
Fashion
10 femrat e famshme, me bukuri perfekte sipas shkencës
Fotot/ Gjashtë trendet e kësaj pranvere që s’mund t’i lini pa i veshur
Java e modës për meshkuj/ Eventi, për herë të parë në vendet arabe
Java e modës në Paris/ Koleksioni pranverë-verë i Dior vjen me një video
Fashion
Motrat Kadashian, mbretëreshat e veshjeve “crop top” (Foto galeri)
Disa këshilla si të keni një gardërobë minimaliste por shumë praktike
Katër ngjyrat që do t’ju shtyjnë të hiqni dorë nga e zeza për këtë sezon (Fotot)
Fotot/ Disa mënyra si të kombinoni ngjyrat metalike e të shkëlqeni
Fashion
Fotot/ Veshjet që gratë akoma i duan por nuk janë më trendy 
Fotot/ Veshje nga filmat festivë që mund t’i riktheni këtë vit