Frymëzohet nga më i miri! Olivia Wilde shkëlqen me këtë look, i cili na kujton dikë….

17/09/2022 08:48

I dashuri i saj njihet për shijen e tij të çuditshme të modës.

Dhe Olivia Wilde dukej se po merrte këshilla stili nga i dashuri Harry Styles të premten, teksa mbërriti në hotelin Maria Cristina gjatë Festivalit të 70-të Ndërkombëtar të Filmit në San Sebastian në Spanjë.

Aktorja 38-vjeçare dukej në modë me një palë xhinse blu të gjera që dukeshin sikur mund të ishin huazuar nga këngëtari 28-vjeçar. Ajo shtoi një rrip të zi për t’i mbajtur lart dhe për ta shtrënguar në belin e saj të hollë dhe veshi një bluzë të bardhë poshtë. Duke mbajtur larg të ftohtin, ajo ishte mbështjellë me një xhaketë të zezë dhe veshi një palë atlete që zakonisht pëlqehen nga Harry.

Duke i lënë flokët e saj brune të fluturojnë, ajo i fshehu sytë pas një palë syze dielli të zeza. Olivia dukej me humor të mirë dhe u ndal për të përshëndetur dhe fotografuar me fansat që prisnin, pavarësisht polemikave të vazhdueshme rreth filmit të saj të ri “Don’t Worry Darling”.

Ajo është përballur me reagime të ashpra lidhur me filmin me kritikët e filmit, ndërsa drama e prapaskenave që përfshin yllin kryesor Florence Pugh e ka bërë atë një nga filmat më të rrëmujshëm të Hollywood-it së fundmi./ Top Albania Radio

Top Channel