Pop News
Në luftë kundër kancerit të gjirit! Muaji tetor i kushtohet sensibilizimit të grave për të kryer kontrolle
10 pije të bëra në shtëpi për të ulur nivelet e kolesterolit të keq në mënyrë natyrale
Pesë veprimet që pa dashjen tuaj, shkatërrojnë lëkurën
Pop News
Ja çfarë duhet të konsumojnë fëmijët tuaj, sipas ekspertëve të Harvardit
Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë të horoskopit: Mos i jepni shumë gaz makinës pas datës 20 tetor
Si të kujdeseni dhe të pastroni enët e gjakut
“Tetori do jetë një muaj i vështirë”, astrologia Meri Shehu tregon se çfarë do të ndodhë pas datës 9
Pop News
Ndiheni të lodhur në vjeshtë? Ekspertët e gjumit zbulojnë arsyen
Studimi/ Kujdes kur i bërtisni fëmijëve, është aq e dëmshme sa abuzimi seksual ose fizik
Kompania britanike anullon javën 4-ditore të punës pasi ‘punonjësit ishin më shumë të stresuar’ (fotot)
Shenjat e paradiabetit dhe problemet që shkaktohen tek veshkat
Pop News
Ndodh mrekullia! Foshnja lind në fluturimin Dubai-Milano
A është supa ushqimi i duhur kur keni ethe?
Mashtruesja e aristokratëve të New York rikuperohet pas burgut me shfaqje mode në shoqërinë e lartë (fotot)
Habiten policët rrugorë, një qen filmohet duke ngarë makinën në Sllovaki
Pop News
Habit Mark Zuckerberg, publikon foto me të dy sytë e nxirë
Mori karton të kuq në Kupën e Botës, David Beckham në depresion të thellë
Piperi i kuq djegës! Si ta përdorni për nëntë probleme shëndetësore
Video/ Kendall Jenner dhe Bad Bunny shfaqen së bashku në reklamën e Gucci-t
Pop News
Si të mbroni rrënjët e bimëve në shtëpi nga kalbja
Njihuni me pesë shenjat më punëtore të horoskopit
Dy pensionistë prenotojnë 51 korçere radhazi: Më lirë se shtëpia e të moshuarve
Interpretimi rrëqethës në “Më lër të flas”, Fifi përlotet me dedikimin për Kosovën dhe policin e vrarë
Pop News
Nuk u ftua në koncerte gjatë verës, mesazhi i Fifit për pronarët e club-eve
Adisi xheloz për Fifin? Këngëtarja zbulon si ka ndryshuar marrëdhënia pas lindjes së djalit
Pamjet ekskluzive, Fifi rrëzohet në skenë gjatë provave të “Dancing With The Stars”
Nuk është Bora Zemani, ja për kë bën tifo Donald Veshaj në “Dancing With The Stars”
Pop News
“E kisha amanet nga Nënë Tereza”, Angjelina Nika zbardh takim me ish-presidentin Bill Clinton për Kosovën
Peshorja/ Me cilat shenja të zodiakut përshtateni më shumë në aspektin romantik?
Doktori jep paralajmërimin drastik për ata që ulen në tualet me celularin në dorë (fotot)