Pop News
Të jesh vërtetë me fat! Zhytet në det dhe gjen diamantin 2 karatësh por…
Vetëm apo me dikë!? E diela speciale e Semi Jaupaj
Më në fund Shakira dhe Pique gjejnë zgjidhjen për kujdestarinë e përkohshme të fëmijëve
Pop News
Zbulohet shkaku i ndarjes së Kim Kardashian dhe Pete Davidson
Kush i bëri presion dhe e detyroi Will Smith që t’i kërkonte falje Chris Rock?!
Lottie Moss pozon ‘topless’ dhe imazhi bën xhiron e rrjetit
​Sa minuta ecje na duhet në ditë?
Pop News
Babai ‘shpikës’ krijon ‘flakë-hedhëse’ që fëmijët të luajnë në shtëpi me njëri-tjetrin (fotot)
Shkencëtarët kapin në kamera peshkun më të madh të thellësive të oqeanit (fotot)
Pullë me Dua Lipën! Posta e Kosovës e emeton për nder të këngëtares
Yoga pas Covid 19/ Instruktorët tregojnë teknikat e luftës me ankthin
Pop News
Turistët që punojnë/ Një hotel në Shkodër i punëson në këmbim të fjetjes
Tri mënyra për të kursyer para kur bëni pazar
Zbuloni destinacionet më të lira ku mund të kaloni pushime të paharrueshme!
Gjuetari afrikan i trofeve masakrohet nga krokodilët pas gjetjes së mbetjeve pranë zvarranikëve (fotot)
Pop News
Aktori amerikani shkruan poemë bebes që ngjan si ‘kopja e tij e vogël’ (fotot)
Zhytësi profesionist përshkruan momentin kur humbi këmbën e dorën nga sulmi i parë i peshkaqenit prej një shekulli në Sydney (fotot)
Nga koka tek këmbët Valentino! Dua Lipa me veshjen e personalizuar në “Sunny Hill Festival”!
Shkak u bë distanca! Kim Kardashian dhe Pete Davidson i japin fund romancës
Pop News
Kepi i Tundimeve/ Konkurrentët humbasin 2000 eurot e para, kush është fajtori?
Kepi i Tundimeve/ Juna dhe Efi flasin “prapa krahëve” të Eriolës
Dua Lipa nderohet me titullin Ambasadore Nderi e Republikës së Kosovës nga Presidentja Osmani
Godet sërish! Balenciaga nxjerr në treg çantën në formë qeseje mbeturinash, me çmim marramendës
Pop News
Shkencëtari i hapësirës kërkon të kalojë fetën e sallamit si ‘yll i ri i sapozbuluar’ (fotot)
Pandemia dhe rrjetet sociale rrisin problemet e shëndetit mendor tek të rinjtë
​Plakja e trurit, sëmundja që po prek moshat e reja
Këngëtari Rod Stewart, 77 vjeç, nis pushimet me gruan Penny Lancaster në jahtin $300 000/ javë në Toskana (fotot)
Pop News
Grimieri i njohur në mbarë botën bashkohet me fansat dhe ‘kryqëzon’ Kylie Jenner me produktet e saj
Noti midis dy deteve dhe dy kontinenteve në plazhet e Stambollit
Gliqeria këndon shqip! Këngëtarja greke jep koncert në Dropull