Pop News
2 ditë para zgjedhjeve Angela Merkel viziton një park shpendësh, papagajtë ‘e sulmojnë’/ Nuk duhet t’i humbisni fotot e kancelares
Përleshja e Florian Markut me kundërshtarin, reagimi epik i Bebe Rexhës (Fotot)
Tullën e parë e vendosi vetë Dua Lipa/ Përfundon ndërtimi i kopshtit “Sunny Hill”, i ndërtuar nga fondacioni i këngëtares (Video)
Pop News
Sardelet parandalojnë diabetin, ja sa duhet të konsumoni çdo javë
Stresi dhe jetëgjatësia/ Zbuloni sa lodhet zemra nga shqetësimi i vazhdueshëm
Inflamacioni i shkaktuar nga ushqimi, kujdesi që duhet të tregoni
Zbuloni cilat janë yndyrnat e shëndetshme që nuk bllokojnë enët e gjakut?
Pop News
Neveria ndaj mishit/ Çfarë është dhe përse e përjetojmë?
Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë
Ja si nisi sherri i Kozakut me djemtë që e rrëmbyen, video live në Instagramin e Stresit e futi në sherr me të dënuarin që “bënte ligjin” në burgun grek
“Do një natë njërën, një natë tjetrën”/ Mikela nuk përmbahet, Ritvana zbulon përse e telefonoi Argjendi në 2 të natës
Pop News
Ftesë në 5/ “S’ më lanë të hyja në Itali se s’ kisha lekë”, Elhaida Dani: ‘Pulla e zezë’ para ‘The Voice of Italy’
Telefonata në 2 të natës/ Mikela zbulon çfarë bëri Argjendi pasi u zbulua gjithçka: Po luan pisët!
“Mos ma ngri mua zërin”/ Plas keq mes Alvisës dhe Adës: Nuk jemi në rrugë, duhet të largohesh ose…
“Do t’i kesh punët keq me mua”/ Opinionisti reagon me tone të ashpra ndaj Edit, çfarë nevrikosi Arjan Konomin
Pop News
Gjuetari amator i thesareve zbulon florinjtë e prijësit skandinav të Epokës së Hekurit (fotot)
Supermodelja thotë se mbeti ‘e deformuar përjetë’ nga ndërhyrja kozmetike e dobësimit (fotot)
Çifti në marrëdhenie intime brenda Toyota Yaris, rrokullisen poshtë kodrës kur ulin padashje frenën e dorës (fotot)
Sezon i ri me “modelë” të rinj/ “Sfilada” vjeshtë –dimër e deputetëve në kuvend
Pop News
Çudit Gjuzi: Paguhesha 1.2 mln lekë si drejtor marketingu në biznesin familjar
Video/ Miqtë po e hidhnin lart në dasmën e tij, dhëndri bie dhe thyen shtyllën kurrizore