Për mirë apo keq, këta të famshëm befasuan me veshjet në tapetin e kuq, që duken ndryshe nga pasarelat e modës

04/12/2021 16:33

Të famshmit zakonisht zgjedhin veshje nga koleksionet më të fundit të modës për t’u shfaqur në një event në tapetin e kuq.

Me kombinimet që artistët bëjnë, sipas preferencave të tyre, përfshirë aksesorët shtesë, e bëjnë outfit-in të duket ndryshe.

përgjithësisht, ata ia dalin të duken unik dhe fustanet të jenë më bukur se te modelet në sfiladat e modës, ndërkohë që ka raste ku duket se veshja e zgjedhur nuk u përshtaten sa modeleve.

Bright Side ka krahasuar disa prej paraqitjeve të yjeve në tapetin e kuq me ato në shtëpitë më të famshme të modës.

FOTO GALERI
1/17
Sfilada e Alexandre Vauthier — Celine Dion

Top Channel