Dikur, gratë përpiqeshin të fshihnin shtatzëninë e tyre, por tashmë kjo është histori e së shkuarës.

Vajzat në pritje të ëmbël nuk i kursejnë veshjet elegante, festat, fotot e shumta dhe daljet në publik.

Shumë artiste kanë shkëlqyer në tapetin e kuq, teksa nuk kanë parakaluar vetëm.

Kim Kardashian, Cardi B, Kylie Jenner dhe yje të tjerë kanë ndarë momentet e bukura para miliona shikuesve.

FOTO GALERI
1/20
Cardi B

Top Channel