Vera ka ardhur, temperaturat janë të larta dhe shumë prej jush mund të jeni ne plazh në këto momente.

Por që të shkëlqeni dhe të dukeni gjithmonë bukur dizenjot e mëposhtme nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj.

Femërore dhe elegante, kështu do ta përshkruanim këtë print.

Është e lehtë për t’u kombinuar, shumica e vajzave e adhurojnë dhe këtë sezon po bëhet sërish trendi numër një.

Printet me lule, do ta shohim gjithë verën. Kjo dizenjo do të dominojë të gjitha veshjet, nga xhinset, bluzat e deri te fustanet.

Lulet kanë fuqinë të bëjnë çdo stil më interesant, dhe ato përshtaten lehtësisht në pothuajse të gjitha veshjet dhe nuk janë të rezervuara ekskluzivisht për kombinime romantike.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel