Lifestyle
Hëna e plotë e 25 Marsit, ja se çfarë pritet të ndodhë me këto shenja horoskopi
“Ka punuar si pastruese në New York”, Elton Ilirjani rrëfen peripecitë e kushërirës së tij Julias: Nuk doja të hynte në BBV3, u mërzita…
Studimi i ri/ Tingujt që përmirësojnë gjendjen tuaj shpirtërore
Lifestyle
“Lindi fëmija dhe pastaj u ndamë me partnerin”/ Ish-banorja e Big Brother VIP në një rrëfim për jetën: Kishim prespektiva të ndryshme, i dhamë fund lidhjes sepse…
Bebe Rexha arrin 14 miliardë dëgjime në Spotify, zyrtarisht këngëtarja e 23-të më e dëgjuar në planet
Shtrigat ktheheshin në mace! Arsyet pse ato lidhen me magjitë e zeza dhe kanë 9 jetë
28-vjeçari pretendon se është rrëmbyer nga alientët: Më detyruan të kryeja “eksperimente seksuale”
Lifestyle
“Ke dekada që i bën njerëzit për të qeshur”/ Mariana Kondi përlotet në studio, merr surprizën e veçantë
Studim i ri: Tatuazhet forcojnë sistemin imunitar
Ajo tha PO! Ish-banori i Big Brother VIP i propozon për martesë partneres së tij në studion e “S’e Luan Topi”
Si të hidratohesh shpejt e në mënyrën e duhur
Lifestyle
“Ore këtë shkopin do të ta thyej ty!”/ Agravon debati mes Gabrielës dhe Drilonit, konkurrentja e lag me ujë: Idiot! Ti s’di as me ta…  
Ylli i filmit “Squid Game” shpallet fajtor, 79-vjeçari dënohet për ngacmim seksual
Miliarderi australian gati për të sjellë një anije të njëjtë si “Titanic”!
“Po shkoj për me u kthy”, deputetja shqiptare triumfon sërish kundër sëmundjes! Zbulohet gjendja e saj pas operacionit në Turqi
Lifestyle
Rita Ora me pushime së bashku me partnerin! Publikon foto sensuale e veshur me bikini
“Juli nuk e bën dot i vetëm lojën”/ Debat i ashpër mes të ftuarit dhe Gazit: A e di më mirë ti apo unë
Nga Xhensila Myrtezaj te Elton Deda e Artiola Toska! Tirana festime për Ditën e Verës, Veliaj: 24 orë festë, 34 evente
“Një lule për ty, merre të fluturosh…”, Juli i shkon me presh në dorë, Romeo: Merr një kungull, të pafytyrë
Lifestyle
Fotoja që trazoi rrjetin, Princesha e Uellsit e pranon: E editova, si fotografe amatore më pëlqen të eksperimentoj
Kukulla Ariana Grande! Me fustan rozë pompoz dhe bizhuteri vezulluese, këngëtarja shkëlqen në tapetin e kuq të Oscars
Fitoi llotarinë, ndërsa bashkëshorti i ‘shpërdoroi milionat’! Skocezja e dëbon nga shtëpia, të afërmit: Do të kishin përfunduar në rrugë
Si do të ndikojë Hëna e re te Peshqit tek shenja juaj e zodiakut…
Lifestyle
Fotot e çiftit u fshinë nga Instagrami i Bardhit, Sara Gjordeni: Kam kontaktuar me menaxherin, u bë sepse…
“Babai tentoi të më helmonte dhe rrëmbente”/ Sara Gjordeni rrëfen kalvarin e vuajtjeve që në moshën dy vjeçare, flet edhe për BBV: Pse u gjykova për ish të dashurit
“Big Brother-i yt janë ish të dashurit”/ Sara pas përjashtimit nga programi: U përballa me…
“Bardhi të dëgjojë zemrën, kanë nisur zërat…”/ Për kë banor e ka Sara Gjordeni pas daljes nga Big Brother VIP?
Lifestyle
Fotot/ Katy Perry ‘trondit’ me veshjen ekstravagante, tregon të pasmet me fustanin e hapur në tapetin e kuq
“Lidhja që lashë ishte e gjatë dhe e rëndësishme”/ Hap zemrën Enxhi Nasufi: Kupton shumë gjëra…
Historia e rrallë me qenin që është “punësuar” për të bërë pastrimin, shikoni si i shërben lagjes së tij