Lifestyle
“Do hidhesha nga kati i 10-të për ty”/ Edi bën deklaratën e papritur për Alvisën, flet për Adën: I kam futur bllok
Plas keq në studio/ Juli: Na e ke shpifur, je bërë si mall kinez! Argjendi i kthehet: Kujt i plasi?
Reali në kërkim të një qendërmbrojtësi, katër emra në listën e drejtuesve
Lifestyle
“Mozzik, a je ti vlla?” Njihuni me sozinë e reperit, rrëfen si e ngatërruan njerëzit në rrugë (FOTO)
Dasmë VIP në kohë Covidi/ Detajet nga martesa e Rudinës me Markun: Nga certifikata e vaksinimit tek kodi i veshjes
Çmimet Emmy/ Triumfon “The Crown” dhe “Mbretëresha e shahut”: Aktorja nuk mban lotët!
Foto/ Nuk kishte mundësi të studionte mjekësi, 21-vjeçarja fiton 1 milion dollarë në vit me faqen +18
Lifestyle
Rudina Dembacaj ndan lajmin e shumëpritur, zbulon datën e ceremonisë së martesës me Frrokun
Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita?
Kjo e diel solli surpriza për shikuesit e Top Channel
“Rrethi Katror”/ Të nëndheshmet e “Open Balkan”
Lifestyle
“Ku janë ata” rikthehen në vëmendje personazhet e njohur shqiptarë të viteve ’80-’90
‘Këto para shpenzoi me të dashurin që do’/ Shokon Bledi Mane: Kam shoqe 20 vjeç që shkojnë me 50 vjeçarë për lekë
Habit Alesia Bami: Më kanë ngacmuar burra mbi 40 vjeç. Nuk kanë mendtë në kokë dhe…
Godet Antonela: Dua meshkuj mbi 40 se kanë eksperiencë seksuale, mund të më ngacmoni lirisht!
Lifestyle
Është ndarë nga tre gratë kur të gjitha ishin 33 vjeçe/ 12 gjëra që vërtetojnë se Tom Cruise është ndryshe nga të tjerët!
Rikthehet historia e Gerit, vogëlushi merr përgjigjen përfundimtare nga mjekët!
VIDEO/ Elhaida Dani ndez koncertin e Ermal Metës në “Air Albania”, pamjet që s’duhet t’i humbisni
Publikohen pamjet e arrestimit të bashkëshortit të Angela Martinit në Mykonos
Lifestyle
I dashuri i bën surprizën e veçantë Teas në emision!
Rikthehet historia me Beartin, Tea flet për lidhjen me të!