Lifestyle
Refuzoi ftesën për “Big Brother Vip”, Shpat Kasapi zbulon arsyen që e pengoi!
Historia e trishtë e jetës së Nikut/ Momenti kur Hyseni i bën dhuratë një makinë (FOTO)
E papritur/ Çfarë transformoi Adën në një mënyrë që se kemi parë kurrë: Ma shpifi…
Lifestyle
Argjendi i rreshton arsyet përse duhet të kthehet në Për’puthen, Ritvana zbulon bisedën në telefon
Ritvana la studion, Argjendi e ndoqi pas, çfarë ndodhi në prapaskenë (FOTO)
Në hotel me Argjendin? Ritvana tregon të vërtetën: Ia kam treguar vetë Bashkimit, zuri be mamin dhe motrën se nuk flet
Vajzat çudisin me komentet për Jurgenin/ Ja cili është vendimi pas zënkës me Mikelën
Lifestyle
“Donin të vinin babai dhe vëllai im…”/ Mikela përballet me Jurgenin: Po të nxeha prap, do vësh dorë?
Pamjet që nuk u transmetuan/ Mikela godet me shuplakë Jurgenin: Mos mu afro se të vras
“Ti shkon për 5000 lekë”/ Fatma bën ‘për një lek’ Jurgenin, nevrikoset sërish Mikela: Mbylle gojën!
Para hyrjes në Big Brother, Arjola Demiri surprizon mes lotësh vogëlushen: Më kanë thënë nuk vlen!
Lifestyle
“Ky është Ledri Vula?”, Sara zbulon pyetjen që i erdhi në mendje kur pa reperin për herë të parë
Incidenti i hidhur në pallatin mbretëror/ Si veproi Mbretëresha Elisabeth kur gjeti kërmill në sallatë?
Jeff Bezos puthje pasiononte me të dashurën rrugëve të New York (Fotot)
Habit Robert Berisha: Ja ç’do të bëja në dasmën e Norës
Lifestyle
Gilberta dhe Iliri përballen për herë të parë pas ndarjes. Kush ishte fajtori?
Debate të ashpra me Adën, Alvisa këmbëngul se ajo është e lidhur jashtë: Prano këtu se…
Thyhet akulli mes Adës dhe Edi, kërcim romantik e sensual në studio (Video)
Është vajza që ka marrë më shumë surpriza në “Për’puthen”, por kjo e fundit e “la pa frymë” (Fotot)
Lifestyle
Ftesë në 5/ Shtatë ndërhyrje në gjoks, arkitektja nga Lushnja rrëfen luftën me kancerin
Sa i besoni celularit tuaj? Një studim i ri tregon se zbulon të dhënat personale