Lifestyle
Rita Ora nis ditën me fotografi topless: Duke ndjekur…
“Ka dashur të më puthë në makinë”/ Mikela akuzon Argjendin, ai e mohon (Fotot)
Fotot/ E papritur! Edi i kërkon falje Adës pas shumë ofendimeve
Lifestyle
“Donte të më puthte por unë nuk e lashë”/ Puthja e dështuar në buzë që shkaktoi sherrin mes Albit dhe Tolës
Takimi i parë i Melikut nga Turqia emocionon Tolën: Më jep një ndjesi që nuk e kam provuar ndonjëherë
Ftesë në 5/ Kunatë me Fifin? Motra e Granitit të “Big Brother Vip”: E ka seriozisht!
FOTOT E DITËS/ Papa Francesku qan gjatë drejtimit të meshës! Vullkani bën kërdinë në Spanjë
Lifestyle
Gabimet që bëni gjatë gatimit që po “ju shkatërrojnë” ushqimin!
“Borëbardha” ndërron jetë në moshën 111-vjeçare (Fotot)
Ritvana nuk vjen në emision, Artani shpërthen në ofendime: Hirushja iku me taksistin
Surpriza e ëmbël për Argjendin, sot në program..
Lifestyle
Takimi me Adën, Hyseni acarohet shumë keq (Fotot)
Takimi me Adën, ngacmime dhe bombardim pyetjesh ndaj Hysenit (Fotot)
FOTOT/ Brenda apartamentit luksoz të Beyonce dhe Jay-Z, 100 mijë paund për një javë
Gratë në pritje të ëmbël që guxuan në tapetin e kuq dhe rrëmbyen gjithë vëmendjen
Lifestyle
E zhveshur dhe e mbuluar me gjak/ Kylie Jenner i tmerron të gjithë në promovimin e linjës kozmetike (Fotot)
Çfarë i bëri bashkë? Jasmina dhe ish i dashuri i Teas fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit
Do martohen? Modelja ruse po zgjedh fustanin e bardhë, Don Xhoni habit me gjestin e fundit
“Do të ishte më mirë nëse do të vdisja”/ Komediani rrëfen betejën me shëndetin mendor (Fotot)
Lifestyle
Kim Jong-Un me sandale në tapetin e kuq/ Çfarë po ndodh me të? (Fotot)
Ritvana lë programin, Argjendi e mban me forcë të mos largohet (Fotot)