Top Channel/ Ditët shopeniane/ Studentë dhe pedagogë, homazhe në bustin e Frederic Francois Chopin
01/03/2024 20:05
Top Channel/ Koncerti i motrave Shalari, interpretimi në shfaqjen muziko teatrale në Gjirokastër
01/03/2024 15:40
Top Channel/ Micky Mouse “ushtarak” në Tiranë! Pensionisti që argëton fëmijët tek Liqeni Artificial
27/02/2024 19:57
Top Channel/ “Il Trittico”, në Teatrin e Operës! Vepra e Puçini do vendoset në skenë në 29 shkurt
27/02/2024 15:26
Top Channel/ Karnavalet tërheqin turistë/Magjia e festës tre ditore në Shkodër. Qëndroi edhe Rama
25/02/2024 15:19
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës. Atmosferë elektrizuese në qytet. Festës i bashkohet edhe Rama
24/02/2024 22:18
Top Channel/ Karnavalet në Shkodër/ Rama i bashkohet atmosferës festive në sheshin përpara bashkisë
24/02/2024 20:08
Top News/ Karnavalet e Shkodrës, Rama i bashkohet festës në shesh
24/02/2024 20:02
Top Channel/ Ambasadore e paqes/ Vlerësohet me çmim dhe moderatorja e Top Channel, Bieta Sulo
24/02/2024 19:56
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës ! Dita e dytë, vazhdon festa me maska në qytet
24/02/2024 12:53
Top Channel/Gjirokastër/ “Një vrasje e vogël aksidentale”, komedia nga trupa teatrore e Mitrovicës
24/02/2024 12:37
Top Channel/ Karnavalet, një spektakël i vërtetë dritash! Festa zgjat tri ditë në rrugët e Shkodrës
23/02/2024 21:11
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës/ Festa për tre ditë në rrugët e qytetit. Sonte është Lights Show
23/02/2024 20:01
Top Channel/ “Grabjani rrëzë kodrave”, diskutimi me nxënësit. Libri që tregon vuajtjet në komunizëm
20/02/2024 19:59
Top Channel/ “Introspeksion”/ Ekspozita e pikturës në galerinë e artit në Tiranë
19/02/2024 19:58
Top Channel/ Në rrezik sinagoga e Sarandës/ Fadromat dhe çekiçët po gërmojnë pranë rrënojave antike
18/02/2024 20:11
Top Channel/ Ekspozitë e artistit nga Kosova/ Kamuran Goranci sjell veprat e koduara
18/02/2024 12:35
Top Channel/ Në rrezik sinagoga e Sarandës, po gërmohet pranë rrënojave antike në qendër të qytetit
17/02/2024 20:01
Top Channel/“7 minuta” shfaqet në Korçë!Drama e 11 punonjëseve përballë rrezikut të humbjes së punës
14/02/2024 12:36
Top Channel/ Filmi shqiptar “Këtu vallëzohet me hijet” rrëmben dy çmime në Londër. TCH media partner
13/02/2024 19:54
Top Channel/ Artisja më e mirë abstrakte, Adela Osmani vlerësohet nga Impact leadership Global Award
12/02/2024 20:03
Top Channel/ Botimet bizantine/ I dhurohet bibliotekës kombëtare fondi me 150 tituj
08/02/2024 19:56
Top Channel/ Titulli më i ri për Tiranën/ Shpallet Kryeqyteti Mesdhetar i Kulturës dhe Dialogut 2025
07/02/2024 19:53
Top Channel/ Puccini, 100-vjetori i vdekjes/ TKOB vë në skenë veprat më të mira
07/02/2024 15:26
Top Channel/ Mbretëresha e valles shqiptare! Përcillet Lili Cingu, kolegët tregojnë amanetin
06/02/2024 15:34
Top Channel/ Shuhet “mbretëresha” e valles/ Liljana Cingu u shua në moshën 70-vjeçare
05/02/2024 23:20
Top Channel/ Historia nëpërmjet artit/ Galeria e artit në Sarandë tërheq vëmendjen e turistëve
05/02/2024 19:58
Top Channel/ Komedia e zezë “Testamenti”, në Teatrin Kombëtar. Autorësi dhe regji nga Leka Bungo
05/02/2024 16:09
Top Channel/ Tragjedia “Elektra” / Shfaqet premierë në Durrës me regji të Kiço Londos
04/02/2024 12:24
Top Channel/ Viti i muzeve! Vjet u vizituan më shumë në Shkodër
03/02/2024 12:29