Wake Up/ Jo rastësi që filmi shqiptar kandidat në Venecia, është realizuar nga një staf vetëm gra
30/07/2021 11:30
Wake Up/ Elsa Ballauri: Jam kritike, pse debati i seksizmit nuk bëhet nga sportistet shqiptare
30/07/2021 11:16
Wake Up/ Elsa Ballauri, aktiviste: Gratë e të gjitha fushave më ne fund po flasin për seksizëm
30/07/2021 11:15
Wake Up/ Amarilda Prenga, volejbolliste: Se kam ndjerë asnjëherë seksizmin në sportin shqiptar
30/07/2021 11:09
Wake Up/ Grupi Barcelona Gipsy Balkan Orchestra këndon shqip në Kalanë e Rozafës
30/07/2021 10:42
Wake Up/ Sfidat e regjisores së filmit “Vera andrron detin” , në Festivalin e Filmit në Venecia
30/07/2021 10:26
Wake Up/ Udhëtoi me biçikletë nga Gjermania në Kosovë për të parë gjyshen. I riu tregon peripecitë
30/07/2021 10:02
Wake Up/ Sportistet nuk duan “të zhvishen” më gjatë garave! Flasin Elsa Ballauri dhe Amarilda Prenga
30/07/2021 09:52
Wake Up/ “Ha, se vjen gogoli”, “Rri urtë, se vjen polici!” etj. Sa keq bëjmë kur frikësojmë fëmijët?
30/07/2021 09:31
Wake Up/ Shtypi i ditës, 30 Korrik 2021
30/07/2021 08:15
Tjetër ditë e nxehtë/ Diell dhe temperatura deri në 42 gradë, njihuni me parashikimin e motit
30/07/2021 08:11
Wake Up/ Gjon’s Tears: Doja t’i shihja lotët. Gjyshi ishte i pari që mora në video pas Eurovisionit
29/07/2021 11:49
Wake Up/ Gjon’s Tears: Dëgjoj shumë njerëz që thonë vdiq muzika por jo sot muzika ka diversitet
29/07/2021 11:40
Wake Up/ Gjon’s Tears: Ëndrroj një duet me Greis Jones dhe bashkëpunim me aktoren Isabbel Huppert
29/07/2021 11:31
Wake Up/ Ibrahimoviç “flet” shqip. Aktori Granit Rushiti flet për rolin në filmin “I am Zlatan”
29/07/2021 11:23
Wake Up/ Gjon’s Tears: Do t’ju surprizoj me albumin tim dhe me bashkëpunimin me Arilena Arën
29/07/2021 11:08
Wake Up/Turqit në kuzhinë,ukrainasit në bare,indianët kamerier,etj,shërbimi i turizmit shqiptar 2021
29/07/2021 10:13
Wake Up/ Turizmi shqiptar mbahet me punëtorë të huaj por nuk janë të kualifikuar
29/07/2021 10:12
Wake Up/ Arjan Xhelaj:Gabimet më të shpeshta që bëjnë maturantët në aplikimin për në universitet
29/07/2021 10:12
Wake Up/ Nis aplikimi për në universitete. Kujdes! Keni 6 ditë afat për të zgjedhur degën që doni
29/07/2021 10:12
Wake Up/ Pogradeci rindërton skenat e filmave shqiptarë të realizuar aty, si atraksion turistik
29/07/2021 10:11
Wake Up/ Shtypi i ditës, 29 Korrik 2021
29/07/2021 08:35
Parashikimi i motit/ Dita më e nxehtë e vitit, temperatura deri në 43 gradë
29/07/2021 08:32
Wake Up/ I ndau pandemia i bashkoi Shqipëria, tani duan leje qëndrimi në vendin që i mirëpriti
28/07/2021 11:16
Wake Up/ Çifti e ktheu furgonin në një minishtëpi lëvizëse për të udhëtuar. “Ja si e ndërtuam”
28/07/2021 11:07
Wake Up/ I ndau pandemia por bashkohen në Shqipëri. Historia e çiftit Tyler Rosso & Ava Huang
28/07/2021 10:57
Wake Up/ Ylli Merja: Ja si ta përballoni të nxehtin përvëlues në kushte shtëpie dhe pa kondicioner
28/07/2021 10:21
Wake Up/ Nëse shihni mbi 4 orë në ditë televizor, keni 78% më shumë gjasa të gërhisni
28/07/2021 10:19
Wake Up/ Mos u habisni! Një birrë në ditë e mban doktorin larg. E thonë mjekët
28/07/2021 10:19
Wake Up/ Ylli Merja: “Mos pini lëngje me akull”. Gabimi fatal që bëjmë për t’u freskuar
28/07/2021 09:59