Olen Çezari s’ndal lotët, brenga para koncertit! Rrëfimi ekskluziv i Saimir Korreshit – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:32
Saimir Korreshi në lot, humbja e babait dhe raporti me nënën – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:31
“Flija në stacionin e trenit”, sfidat e Saimir Korreshit në Itali – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:30
“Jap jetën për ty”/ Saimir Korreshi hap zemrën, dedikimi prekës nga bashkëshortja – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:30
“Më tradhtoi shalqiri”, pengu i Korreshit në DWTS, supriza e Livias – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:30
“Babai ‘vrau’ veten, Luco Dalla prind i dytë”/ Plagët e Olen Çezarit – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:02
“Mamaja u lëndua nga tërmeti, mendova gjithçka”, rrëfimi prekës i Olen Çezarit – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:01
Lucio Dalla më kërkoi Avie Marian në varrim, Olen Çezari tregon amanetin – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:00
Ka fobi martesën? Sekretet e koncertit të Olen Çezarit – S’e Luan Topi
13/04/2024 19:00
“Bëjmë një pushim”/ Olen Çezari shpërthen në lot, ndërpret intervistën – S’e Luan Topi
13/04/2024 18:31
“Kishim vetëm 5 €”, si mbyti varfërinë Olen Çezari në Itali: Dola në rrugë dhe… – S’e Luan Topi
13/04/2024 18:30
Më i vogli i diplomuar në Romë! Ftesa e Lucio Dallas që i ndryshoi jetën Olen Çezarit- S’e Luan Topi
13/04/2024 18:30
“Shërohu sa më shpejt”, mami s’vjen dot në koncert, thirrja mes lotësh e Çezarit – S’e Luan Topi
13/04/2024 18:30
Vesa zbulon ekskluzivisht dashurinë dhe ‘pëlqimin’ për Romeon! Drithëron Emiliano Lule-S’e Luan Topi
06/04/2024 19:32
“Dronin ia çova unë”, Habit Vesa: Ja mesazhi që i çova Romeos dhe Heidit – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:31
“Mbijetuam në luftë me kursimet e tua”, sakrificat e Vesa Smolicës – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:30
A është e dashuruar? Vesa hap ditarin e jetës së saj – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:30
“Prandaj u bë xheloze Heidi”, pengu i Vesës në BBV… ja kush fiton – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:30
Pas shikimit, humba babin, kambanat e vdekjes që kumbojnë në kokën e Emilianos – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:02
Trondit Emiliano: Dogja të gjithë kujtimet e fëmijërisë, ja pse – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:01
Çfarë e lidh me Elvana Gjatën?! Surpriza që befason Emilianon – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:00
Lotë shpirti, emocionet kaplojnë Emilianon – S’e Luan Topi
06/04/2024 19:00
Me sytë e shpirtit, dhimbja e Emilianos që u kthye në forcë – S’e Luan Topi
06/04/2024 18:31
Erjona futet në botën e Emilianos, si duket jeta nga errësira – S’e Luan Topi
06/04/2024 18:30
“Rusia ‘më mori’ shikimin”! Drama e Emilianos: Më mashtruan kur… – S’e Luan Topi
06/04/2024 18:30
Promo | Rrëfime drithëruese me sytë e zemrës! Vesa dhe Emiljano, të shtunën në S’e Luan Topi
05/04/2024 20:12
Plagët e pashëruara të Anila Bishës, sfidat në dashurinë e Zhanit dhe Rudinës – S’e Luan Topi
30/03/2024 19:33
“Profesori u lidh me nxënësen”, Zhani e Rudina tregojnë paragjykimet – S’e Luan Topi
30/03/2024 19:32
“Presionet politike s’e prishën dashurinë”, rrëfen si kurrë më parë Zhani dhe Rudina – S’e Luan Topi
30/03/2024 19:31
Puthja e parë e Zhani Cikos në kërkim të errësirës – S’e Luan Topi
30/03/2024 19:31