Godet Artan Hoxha: Harrojeni SKY ECC, ja platforma e re që përdorin grupet kriminale – Top Talk
05/12/2023 17:14
E papritur! Artan Hoxha: Ja hetimi ndryshe që duhet bërë për Naim Murselin në Kosovë – Top Talk
05/12/2023 17:07
Fiset Nikulaj-Lekstakaj me 8 viktima/ Artan Hoxha: Viktima të mbiemrit të tyre – Top Talk
05/12/2023 17:03
Saga e vrasjeve Nikulaj-Lekstakaj/ Artan Hoxha zbërthen detajet e reja për dy familjet… – Top Talk
05/12/2023 17:02
‘Bomba’ e Artan Hoxhës: Vrasje të tjera në Lezhë/ Hetim i ri për Naim Murselin – Top Talk
05/12/2023 16:49
Plas zjarri e grushti në Kuvend! Ja çfarë pralajmëron Berisha, prapaskena – Top Talk
04/12/2023 16:45
“Drafti i PS i Zi si vetë Ermonela Felaj”/ Kadilli: Basha inekzistent, një flluskë, kanë përgjegjsi
04/12/2023 16:42
“Berisha: Grusht shteti brenda shtetit, seanca e TURPIT”, Ja çfarë paralajmëron sipas Kadillit
04/12/2023 16:40
Digjen karriget, tym në Kuvend! Kadilli: Rama po kënaqet/ Alibali: Ja kush e zgjidh kaosin…
04/12/2023 16:33
Kush e çoi emrin e Shkëlzen Berishës në SPAK? Ja dëshmitarët e çëshjes Gërdeci – Top Talk
01/12/2023 16:51
Gërdeci, “flasin” dëshmitarët, nga Shkëlzen Berisha te Aldo Bumçi/ 8 kandidatët në SPAK – Top Talk
01/12/2023 16:50
Dosja e bujshme GËRDECI, Mediu ndjesë publike, çfarë pritet nga dëshmitarët e fabrikës – Top Talk
01/12/2023 16:45
LIVE/ Ilir Beqja del nga dyert e SPAK, pse nuk pranon të japë deklaratë për mediat? – Top Talk
01/12/2023 16:44
“BOMBA” e Ngjelës: Krimi i Belerit, ineteresi që ka politika Greke ndaj Shqipërisë – Top Talk
30/11/2023 17:02
Ngjela: E dini burrë Belerin? Ai që tradhton atdheun, tradhëton dhe atë që e ka paguar – Top Talk
30/11/2023 16:59
Çështja Beleri/ Ngjela: Frika dhe halli i Greqisë qendron tek Çamëria! Çipa – Top Talk
30/11/2023 16:58
Ngjela kritika të rënda: Grekët janë HAJVANË, s’kanë pasur mend, politikë rrangalle…. – Top Talk
30/11/2023 16:57
E vërteta e “Marrëveshjes së Mukjes” sipas arkivës/ Analizon Kasmi dhe Nika
29/11/2023 17:00
Çlirimi i Shqipërisë/ Ja “dhurata” që na bënë Italianët… Rrëfen historinë Nevila Nika
29/11/2023 17:00
‘Detajet që i mungojnë historisë së Çlirimit të Shqipërisë’, analizon Kasmi
29/11/2023 16:55
Prapaskenat “Në Kuadër të Luftës”, Çlirimi i Shqipërisë dhe komunizmi/ Flasin historianët – Top Talk
29/11/2023 16:47
Ja pse Ismail Qemali konsiderohej AJSBERG! Zbulon detajet Egro
28/11/2023 17:23
‘Historia JO si në filma, Shpallja e Pavarësisë në Vlorë e parashikuar’ Egro
28/11/2023 17:23
Serbët kanë të njëjtat linja interesi si 111 vite më parë! Flet Duka
28/11/2023 17:22
E vërteta e Pavarësisë së Shqipërisë dhe Ismail Qemalit/ Flasin historianët – Top Talk
28/11/2023 16:29
A do ta shpëtojë opozitën Federata e krijuar nga aleatët? Flet Fatmir Mediu – Top Talk
27/11/2023 16:43
Kuvendi pushtohet nga flakët dhe dhuna! Fatmir Mediu zbulon prapaskenën – Top Talk
27/11/2023 16:42
Pikat jetike të Federatës që do të zgjidhin ngërçin brenda opozitës – Mediu – Top Talk
27/11/2023 16:34
Federata opozitare me “namin ani-amerikan” nëse bashkohet Berisha? Flet Mediu – Top Talk
27/11/2023 16:32
Skenari i Serbisë nëse Vuçiç nuk fiton zgjedhjet/ Zgjidhja e Kosovës përmes BE
24/11/2023 17:04