Ralf Gjoni në Top Talk: Reforma zgjedhore në dorë të infantilëve. Gjikondi referendumi i domosdoshëm
01/06/2020 17:09
Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti po nxit vëllavrasje, qeverisë së re i janë premtuar vizat
29/05/2020 17:02
Top Talk: Nard Ndoka paralajmëron qeveri tranzitore dhe zgjedhjet e parakohshme në tetor
28/05/2020 16:46
Top Talk: Rudina Hajdari shuplakë Lulzim Bashës për sistemin zgjedhor.Duhej të promovonte ndryshimin
27/05/2020 17:01
Top Talk: Ylli Manjani shpërfill ambasadorët. S’duhen mbivlerësuar. Hanë e dhjesin si ne.
26/05/2020 16:59
Kristaq Kume Top Talk: Ja pse duhet të ndryshojë sistemi zgjedhor dhe kush nuk e do ndryshimin
25/05/2020 17:44
Frok Çupi Top Talk: Meta po bën manovra për të përfituar kohë, reforma në drejtësi i prek të gjithë
25/05/2020 16:59
Top Talk: Astrit Patozi u hap letrat Metës, Ramës e Bashës. Ja si po luajnë me reformat
22/05/2020 16:54
Top Talk:Petrit Vasili nuk kemi ikur nga reforma zgjedhore.Kemi paraqitur kërkesat, presim përgjigje
21/05/2020 17:29
Auron Tare në Top Talk:Teatri nuk duhej prishur.Rama i vërtetë,opozita e pasinqertë për këtë çështje
20/05/2020 17:19
Erion Veliaj në Top Talk: Lulzim Basha një gjobëvënës. Lufta e PD-së jo për parime, por për përfitime
19/05/2020 16:54
Top Talk: Salianji paralajmëron ndëshkim për ata që shkatërruan teatrin. I pret burgu
18/05/2020 19:03
Top Talk: Regjisori Altin Basha zbulon detajet e Teatrit të ri. I vjetri i papërshtatshëm
18/05/2020 18:12
Salianji në Top Talk: PD nuk do braktisë reformën zgjedhore, protestat mbështetje për AMT-në
18/05/2020 17:15
Top Talk: Këshilltari bashkiak zbulon çfarë ndodhi me votimin për Teatrin. Reagojnë Budina e Vasili
15/05/2020 18:31
Top Talk: Bamir Topi nuk ja kursen Edi Ramës për Tiranën, ka një mesazh edhe për Lulzim Bashën
14/05/2020 16:58
Dashamir Shehi në Top Talk: Cannabisi një lojë e vjetër e Ramës për të manipuluar zgjedhjet
13/05/2020 16:59
Top Talk: Murrizi flet për Cannabisin. Rama në provë edhe për lustracionin politik
12/05/2020 17:15
Top Talk: Ngjela pro Cannabisit. Avokati ka një arsye specifike që e lidh me këtë qëndrim
11/05/2020 16:49
Kreu i Deloitte në Top Talk: Të përgatitemi për mbijetesë. Pas Covid 19 traumë e fortë në ekonomi
08/05/2020 16:50
Top Talk: PD paralajmëron ata që cilëson si oligarkë. Ja çfarë ju pret kur të vijmë në pushtet
07/05/2020 17:21
Analisti Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti po fut Kosovën në luftë. Hashim Thaçi është kërcënuar
06/05/2020 17:54
Top Talk: Serbia ka një alternativë për shkëmbim territoresh. Flet Kreu i Komunës së Bujanovcit
05/05/2020 16:05
E akuzuan për vendimin e rikthimit të maturantëve në shkollë. Reagon në Top Talk Ministrja Shahini.
04/05/2020 17:35
Top Talk: 1 Maji, kompromentimi e korruptimin i sindikatave. Punëtorët pa përfaqësim
01/05/2020 16:34
Top Talk: Alarm falimenti.Shitja e automjeteve të reja, zero. Pit Stop edhe “rent a car”
30/04/2020 17:43
Top Talk: Frok Çupi kundër një aleance të re Rama-Meta. Humbasin shqiptarët
29/04/2020 17:38
Top Talk: Arlind Qori si Robin Hood-i. Të taksohen ekstra të pasurit për të paguar të varfërit
28/04/2020 16:46
Top Talk-Bushati i PS: Menaxhimi i krizës një sukses; Shehaj i PD: Suksesi imagjinar, fondet fantazmë
27/04/2020 17:47
Top Talk – Befason Bledi Çuçi: Luleshtrydhja shqiptare në bursë. Optimizëm bujqësor në kohë pandemie
24/04/2020 17:51