Petrit Vasili në Top Talk: Ja si zgjidhet problemi i ryshfetit dhe pagave të mjekëve
12/07/2021 17:24
Top Talk: Ryshfeti i mjekëve. Flet kreu i Sindikatës së Punonjësve të Shëndetësisë
09/07/2021 16:41
Top Talk:Kirurgu i traumës pranon publikisht se mjekët marrim ryshfet.Kërkon ligjërimin e bakshishit
08/07/2021 17:00
Top Talk: Mbeti jashtë Parlamentit, por a mund të jetë bëhet ministër?! Ja reagimi i Bushatit
07/07/2021 16:45
Frrok Çupi në Top Talk: Kemi hyrë në epokën e prangave. Meta i pari nga peshqit e mëdhenj
06/07/2021 16:37
Top Talk:Veliaj tregon kush do ta ndërtojë teatrin e ri e kur do jetë gati.Një mesazh dhe për Bashën
05/07/2021 16:27
Top Talk: Mesazhet e koduara të emisarit amerikan. Takoi Ramën, Bashën e Princ Lekën por jo Metën
02/07/2021 16:13
Top Talk: Myslim Murrizi ja si më tradhtoi PS. Nxjerr pseudonimet e deputetëve spiunë
01/07/2021 16:45
Bledi Mane në Top Talk:Kamikazët e shpejtësisë njerëz me probleme psiko/sociale.Shoqëria ka probleme
30/06/2021 17:02
Top Talk: Zbulohet sa kushton projekti i radarëve që i jep fund epokës së “kamikazëve rrugorë”
29/06/2021 17:22
Pjerin Ndreu në Top Talk:Të goditën”çunat e llastuar”.Rëra e detit ska pronar.Nevojitet sensibilizim
28/06/2021 16:52
Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti kurth për Edi Ramën. Synon të përplasë Shqipërinë me Serbinë
25/06/2021 16:42
Top Talk: Pasiguria për vendimmarrje e Gjykatës Kushtetuese ndan edhe opinionistët.Ja pika që i ndan
24/06/2021 16:33
Top Talk:Kreu i KLP jep alarmin për vakancat në prokurori nga Vettingu. Kërkon zgjidhje legjislative
23/06/2021 16:33
Frrok Çupi në Top Talk: Berisha kur ishte President zgjodhi Kuvajtin në vend të Amerikës
22/06/2021 17:17
Top Talk: Guvernatori i Bankës së Shqipërisë zbulon preferencat valutore të trafikantëve
21/06/2021 16:40
Top Talk: “Gafa” e Bankës së Shqipërisë me kartëmonedhat e reja. Ja si mund të keqpërdoren nga krimi
18/06/2021 16:30
Top Talk: Deputeti Ligoraq Karamelo flet për kërcënimin fizik dhe lëshon këtë mesazh
17/06/2021 16:32
Top Talk: Arben Ristani zbulon lidhjen e posaçme mes Berishës dhe Bashës. Plotësojnë njëri tjetrin
16/06/2021 16:34
Top Talk: A është Basha peng i Berishës?! Ja çfarë po ndodh mes binomit kryetar ish-kryetar të PD-së
15/06/2021 16:39
Top Talk:Paralajmërimi i Frrok Çupit.Berisha do marrë para drejtësisë dhe Bashën. Ja dosja që i pret
14/06/2021 16:28
Top Talk: Pak orë para zgjedhjeve në PD, Kadilli sulmon servilët e Bashës. Bëjnë mirë të heshtin
11/06/2021 16:22
Top Talk: Rastësi apo e qëllimshme, Bashën e mbështet edhe Rama edhe Berisha. Reagon Ervin Salianji
10/06/2021 17:02
Yzeiri në Top Talk:Meta president surrogato,shkarkimi i nevojshëm. Lami u cenua balanca e pushteteve
09/06/2021 16:32
Top Talk: Shkarkimi i Metës. Opozita parlamentare me qëndrime pro dhe kundër. Flasin Stojku e Roshi
08/06/2021 16:39
Frrok Çupi në Top Talk: Berisha non grata dhe shkarkimi i Metës dy bonuse për çeljen e negociatave
07/06/2021 16:42
Top Talk: Mesazhet e forta të prof.Kabos për drejtësinë e politikën. Ja çfarë pritet të ndodhë
04/06/2021 16:56
Top Talk: Grida Duma zbulon kandidatin për kryetar të PD-së që mbështet. Akuzon Ramën për diversion
03/06/2021 16:51
Spiropali në Top Talk: PS e gatshme t’i japë presidentin opozitës. Mbetemi të hapur për bashkëpunim
02/06/2021 16:44
Top Talk: SPAK-u po heton edhe në qeveri. Nuk bëjnë përjashtim as Berisha, Meta e Rama
01/06/2021 17:00